Multimedia w SEAT Ibiza. Nie uwierzysz własnym uszom

Technologia powinna uzupełniać życie. W dzisiejszych czasach życie bez technologii wydaje się już niemożliwe. A w każdym razie, jak się wydaje, byłoby niesamowicie puste i nudne. Multimedia to najmocniejszy punkt modelu SEAT Ibiza. Pieszczą wszystkie zmysły ale cieszą przede wszystkim uszy. Sprawdźcie dlaczego.

Multimedia dostarczają rozrywki, dzięki nim świat staje się piękniejszy. Jedź i słuchaj muzyki albo audiobooków. Przeżywaj emocje, poddaj się magii kolorów wirtualnego wyświetlacza na desce rozdzielczej. Niech każda podróż, nawet najkrótsza droga do pracy zamieni się w ekscytującą przygodę. Nowoczesny  SEAT Leon na pewno spełni twoje oczekiwania jeżeli idzie o radość z jazdy. A dokładnie?    

SEAT Ibiza – multimedialne szczyty

Technologia jest z nami wszędzie, nic dziwnego, że multimedia są z nami również w kokpitach naszych samochodów. SEAT Ibiza – ta nazwa mówi sama za siebie. Spodziewaj się mocnych wrażeń i wyśmienitej zabawy. W kokpicie wita cię 8-calowy ekran dotykowy, który oferuje najnowsze technologie SEAT-a. By kierowca mógł łatwo poruszać się po mieście. Żywe kolory, elegancka, a zarazem pełna energii stylistyka zachęcają do przejażdżek.

Nastaw uszy!

A jeśli już mowa o Ibizie… Jesteś spragniony mocnego brzmienia? SEAT Ibiza wyposażony jest w system Car Audio BeatsAudio TM. Każda przygoda wymaga przecież ścieżki dźwiękowej. System Car Audio BeatsAudio TM zapewnia odpowiednią muzykę właściwie harmonizującą z twoim nastrojem oraz najwyższą jakość dźwięku. Któż z nas nie słucha muzyki w samochodzie? Któż nie wie, jak przyjemnie jest cieszyć uszy idealnym brzmieniem podczas jazdy? Każda podróż zyskuje dzięki muzyce nowy wymiar.

Twoje centrum świata

8-calowy ekran dotykowy jest jak hipernowoczesne centrum dowodzenia. Zawsze zapewnia pełną łączność i kontrolę. Nie szukaj dalej. Znajdź swoją drogę Technologia zastosowana w samochodach SEAT Ibiza wyprzedza swoje czasy. Prowadzenie tego auta to sama przyjemność, a jednocześnie komfort płynący z poczucia pewności, że dzięki nawigacji pokładowej zawsze dojedziesz do celu na czas bez zbędnych przeszkód. Szerokiej drogi i ekscytującej podróży!