Wybierz model dla siebie… sportowe wersje SEAT-a.

SEAT oferuje kilka podstawowych modeli samochodów, które jednak pojawiają się w dodatkowych odsłonach. Chociaż z pozoru pojazdy, takie jak SEAT Ibiza czy SEAT Alhambra, wydają się być przeznaczone do miejskich podróży lub spokojnego przemierzania dróg, to istnieje możliwość wybrania alternatywnej wersji auta i stworzenia z niego pojazdu sportowego. Sportowy SEAT będzie stanowić atrakcyjną opcję dla każdego amatora mocniejszego tempa.

Samochody w wersji Formula Racing.

Chociaż skrót FR przy samochodach nie brzmi groźnie, to właśnie jest „Formula Racing”. Są to detale, które dla osób nieobeznanych w temacie są nierozpoznawalne lub nie mają większego znaczenia, jednak dla fanów sportowego klimatu podniosą przyjemność z jazdy. SEAT Ibiza FR zostaje wyposażony w dodatkowe, 18-calowe felgi, pełne światła LED oraz dodatkowe elementy w kolorze czerni (tylny spoiler czy listwy zewnętrzne). Ponadto – silnik zostaje wzmocniony, aby mógł osiągać jeszcze większe tempo jazdy.

Wnętrze dla prawdziwego sportowca.

Samochody w serii FR mają również podrasowane wnętrze samochodu, czyli kabinę dla pasażerów. Ta wyjątkowa stylistyka uzupełni sportowe wrażenia, które wynikają z jazdy. Tapicerka Dinamica, sportowe fotele, czerwone dodatki to tylko designerskie dodatki. Wśród innych, funkcjonalnych wrażeń, są na pewno podgrzewane fotele oraz przyciemniane szyby, które pojawiają się m.in. w modelu SEAT Alhambra FR.

CUPRA – hybrydy dla prawdziwych sportowców.

CUPRA to linia samochodów hybrydowych, która jest oficjalnym partnerem FC Barcelony. Flagowym modelem jest CUPRA Formentor, który łączy cechy znane przez SUV-a z kompaktową i sportową stylistyką, napędzany hybrydowym silnikiem plug-in.

Dostosowanie samochodu nawet przez detale może mieć ogromny wpływ na jego użytkowanie, tak jest właśnie przy sportowych wersjach SEAT-a. Dynamiczna sylwetka, którą nadają detale zewnętrzne, z podrasowanym wyposażeniem pod blachą, pozwolą odkryć prawdziwe, sportowe emocje.