Nowy SEAT Tarraco – siedzenie za kierownicą nigdy nie było bardziej komfortowe

Uwielbiasz dalekie podróże własnym autem? Masz za sobą długotrwałe i wyczerpujące trasy za kółkiem swojego auta? Na pewno dobrze wiesz, jak ważne są komfortowe siedzenia w samochodzie. Pozycja za kierownicą – ważna sprawa!

Dużo podróżujesz własnym samochodem i często bywasz na długich wyjazdach? Spędzasz za kółkiem długie godziny? Zastanawiasz się, które auto byłoby idealnym wyborem dla kogoś, kto pokonuje tysiące kilometrów siedząc za kierownicą? Podpowiadamy! Nowy SEAT Tarraco to dla ciebie samochód idealny!

Pozycja za kierownicą – ważna sprawa!

Spędzasz długie godziny za kółkiem? Teraz możesz rozsiąść się wygodnie! Komfort jazdy i pozycja za kierownicą – ważna sprawa!Nowy SEAT Tarraco daje możliwość regulowania foteli, dzięki czemu kierowca może w trakcie jazdy czuć się w pełni zrelaksowany. Siedzenie można dopasować do proporcji własnego ciała, do swoich predyspozycji. Wszyscy, którzy mają kłopoty ze zdrowiem, na przykład z kręgosłupem, wiedzą, jak jest to ważne, by po długiej podróży móc czuć się dobrze i nie cierpieć z powodu bólu.  

Pełen komfort dla wszystkich

Ale to nie wszystko. Nowy SEAT Tarraco daje gwarancję komfortu dla wszystkich użytkowników auta, a nie tylko dla kierowcy. W jednym aucie może znaleźć się aż do siedmiu siedzeń. Na dodatek, siedzenia są składane i przesuwane. Dopasowują się do potrzeb kierowcy i pasażerów, pozwalając na realizowanie wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych i dalekosiężnych planów. „Żadne marzenie nie jest za duże”. 

Media System Plus – co to jest?

Zajrzyjmy jeszcze na chwilę do wnętrza auta. O komforcie i wygodzie podróżowania decydują przecież nie tylko siedzenia. Nowy SEAT Tarraco Style wyposażony jest w Media System Plus z 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, CD, 8 głośnikami i Bluetooth. Całości dopełnia wirtualny kokpit oraz 8-calowa nawigacja z technologią Full Link. Twórcy modelu SEAT Tarraco zadbali o każdy detal! Warto dodać, że przestronny SUV SEAT Tarraco z pełnym pakietem asystentów dostępny jest od ręki już od 999 zł netto za miesiąc przy zerowym wkładzie własnym.