Samochód na kredyt – autoryzowany salon SEAT tworzy udogodnienia!

Decyzja o kredycie jest jedną z trudniejszych do podjęcia, a przede wszystkim – obciążająca budżet domowy na kilka lat. Chcąc zakupić nowy samochód warto skorzystać z pomocy doradztwa finansowego, które są udostępniane poprzez salon seata. Z pewnością ułatwią podjęcie decyzji, a także dopasowanie odpowiedniej oferty dla Ciebie.

Kredyt to #Moc – autoryzowany dealer seat i jego propozycje.

SEAT przygotował specjalną ofertę finansową dostosowaną do dwóch najczęstszych potrzeb: #MocNiskichKosztów oraz #MocNiskichRat. Biorąc własny kredyt możesz zdecydować, czego tak naprawdę potrzebujesz oraz czego oczekujesz jako kredytobiorca.

Jeśli chcesz większej elastyczności przy wymianie pojazdu na nowszy, lepszy model, a przede wszystkim – pakiet OC/AC w cenie rat, to zdecyduj się na opcję #MocNiskichRat. Co trzy lata możesz jeździć nowym SEAT-em, zdecydować się na wpłatę własną w wysokości nawet do 30% lub z niej zrezygnować. Druga oferta jest dla osób, którzy chcą jak najmniejszym kosztem zakupić nowy samochód. W cenie rat również znajduje się OC/AC.

Jak wziąć kredyt? Konsultacje już przez internet!

Pierwsze konsultacje możesz odbyć już na oficjalnej stronie SEATa. Wykorzystaj specjalne kalkulatory kredytu, wybierając preferowane przez siebie opcje oraz model samochodu. Autoryzowany salon SEAT zapewni ci dostęp do konsultacji finansowych, odwiedź dealera, wybierz samochód i w ciągu godziny otrzymasz decyzje kredytową. Na miejscu podpiszesz umowę i staniesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego SEATa.

SEAT jest nastawiony na personalizację ofert wg potrzeb klientów, a przede wszystkim – znalezienie takich udogodnień, które będą sprzyjały podjęciu przez niego decyzji oraz nabyciu nowego samochodu. Warto korzystać z pomocy, którą udostępnia salon seata.