Oferta marki Cupra

Cupra to marka dziecko należąca do Seata, w której inżynierowie mogą popuścić wodze fantazji, tworząc samochody ze sportowym zacięciem. Obecnie w ofercie Cupry znaleźć można Leona oraz Ateca, które charakteryzują się znanym z Seata eleganckim designem i mocnymi silnikami. Co wyróżnia je na tle innych Seatów?

Cupra Leon – szybki i zwinny

Seat Leon Cupra na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie, jednak pod maską kryje się 300KM, dzięki napędowi na cztery koła jest szybki, zwinny i bardzo dynamiczny. Jego design jest bardzo nowoczesny i aerodynamiczny, stworzony został tak, aby osiągać bardzo wiele, jednocześnie pozostając wygodnym autem. Wyposażony jest w 19-calowe aluminiowe felgi, które radzą sobie świetnie na każdej powierzchni. Ma wbudowane zróżnicowane tryby jazdy, dzięki którym można poruszać się ze sportowym zacięciem, komfortowe lub ekologicznie. Każdy z trybów dba o to, by kierujący mógł poczuć możliwości samochodu i dać z siebie wszystko. Nie jest to jednak tylko samochód do szybkiej i dynamicznej jazdy, ale także do codziennego, bezpiecznego poruszania się po mieście. Wyposażony jest w czujniki parkowania, systemy bezpieczeństwa, tylną kamerę, a także duży cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można obserwować temperaturę oleju, ciśnienie w oponach i inne ważne parametry.

Cupra Ateca

Ateca to SUV z duszą auta sportowego. Jest duży i niezwykle elegancki a pod maską kryje silnik 2.0TSI o mocy 300KM. Jest to samochód ekskluzywny z kamerą 360, dzięki której na wyświetlaczu wewnątrz samochodu możemy zobaczyć, co znajduje się w najbliższym otoczeniu naszego auta. Posiada automatyczną skrzynię biegów i ma wbudowane aż sześć różnych trybów jazdy, w tym off-road, śnieg, i tryb Cupra, który pozwala na wykorzystywanie w pełni możliwości samochodu tej marki. To przede wszystkim samochód stworzony z myślą o osobach, które uwielbiają czuć się luksusowo, a jednocześnie chcą duży, bezpieczny i elegancki samochód, który będzie pasował do ich stylu życia. Niewątpliwie Cupra Ateca taki jest.

Zarówno Ateca, jak i nowy Seat Leon Cupra to niezwykłe i warte uwagi samochody, które dostępne są w ofercie dealerów Seata.