Dostępne akcesoria transportowe dla modelu Seat Ibiza

Seat Ibiza to kultowy miejski samochód, który nadaje się również na wypady za miasto i wakacje. Dzięki specjalnym akcesorium, które są między innymi dedykowane dla tego modelu, taka podróż minie w komfortowych warunkach i ze spakowanym wszystkim, na czym Ci zależy.

Dodatkowe akcesoria do samochodu Seat Ibiza 

Akcesoria transportowe służą aranżacji przestrzeni oraz do schowków. Dzięki nim każda podróż będzie nie tylko wygodniejsza, ale bezpieczniejsza. Na szczególną uwagę zasługuje aerodynamiczny bagażnik na rowery, który ułatwia transport ram. Dzięki wyposażeniu w zamek, możesz być pewien, że będzie on zabezpieczony przed upadkiem lub kradzieżą. W ramach akcesoriów do transportu możesz wybrać:

  • bagażnik na rowery, 
  • bagażnik transportowy, 
  • bagażnik na deskę surfingową, 
  • belki dachowe, 
  • bagażnik na narty. 

Korzystając z nich, Twój Seat Ibiza zmieści wszystko, co tylko będziesz chciał zabrać na wakacje. 

Nowy Seat Ibiza z akcesoriami multimedialnymi 

Jeśli często podróżujesz z rodziną, w tym z dziećmi, Nowy Seat Ibiza dostarczy Ci rozwiązanie, które na pewno docenisz, czyli dwuekranowe odtwarzacze DVD. Dzięki nim nie tylko Twoje pociechy zaznają rozrywki podczas długiej trasy, ale pozwolą Ci również na zaplanowanie trasy przy pomocy systemu nawigacji satelitarnej. 

Seat Ibiza może nie tylko być bardziej funkcjonalny, ale również bardziej elegancki! 

Dodatki do modelu Seat Ibiza nie ograniczają się tylko do tych funkcjonalnych, ale w ich skład wchodzą również takie, które pozwolą Ci spersonalizować swój samochód i pokazać światu kim jesteś. Dopasuj swój samochód do siebie z pomocą chromowanych wlotów powietrza i klamek, dekoracyjnym naklejkom oraz licznym kombinacjom wykończenia gałki zmiany biegów oraz kierownicy. 

Akcesoria dedykowane do samochodu, jakim jest nowy Seat Ibiza sprawią, że będzie w nim wszystko to, co jest Ci potrzebne w aucie, a dodatkowe, dekoracyjne możliwości pozwolą na dopasowanie go do Twojego stylu i charakteru.