Oferta submarki Seat – sportowy duch Cupra

Początkowo modele Cupra miały zastąpić sportowe wersje Seata. Samochody były tworzone w oparciu o prototypy Seata, a obecnie stanowią odrębną markę. Jej cechą charakterystyczną jest sportowy charakter i nieco zadziorny styl, który przypadnie do gustu wszystkim poszukującym mocnych wrażeń.

Pasujące nazwy modeli – Cupra Ateca

Pierwszy modelami Seata, które wyszły spod bandery marki Cupra, były Seat Ateca i Leon, a także Seat Ibiza, jednak od początku 2018 roku ten model nie jest już przypisany do matki Cupra. Co je wyróżniało? Cupra Ateca to sportowy SUV, ale z eleganckim charakterem. Mogłoby się wydawać, że to dość ekstremalne połączenie, jednak okazało się, że to świetny związek. Inteligentne technologie, w połączeniu z wyraźnie widoczną inspiracją wyścigami oraz stylową linią nadwozia, wyróżniają ten model na tle innych sportowych samochodów. Przestronność Seata, a zarazem dynamika i zrywność, z pewnością na niejednym zrobią wrażenie.

Leon Cupra – rodzinny Seat w nowej odsłonie

To idealny samochód dla… rodzin! Tutaj sportowy, pełen dynamiki charakter idzie w parze z najnowocześniejszymi systemami bezpieczeństwa i inteligentnymi rozwiązaniami, które zapewniają komfort jazdy całej rodzinie. Szybki i pełen charakteru, stworzony z myślą o najlepszych osiągach, oferuje wyrafinowane połączenie sportowego ducha z elegancją. Słowem – jest to Seat idealnie skrojony na miarę nowoczesnej, rozwojowej rodziny.

Cupra – sport w najlepszym wydaniu

W – można powiedzieć – klasycznej ofercie Seata nie brakuje sportowych modeli. Każdy SUV czy crossover będzie się charakteryzował zwiększoną dynamiką i niespokojnym duchem. Cupra dokłada nieco więcej, wyraźną inspirację torem wyścigowym, nutę adrenaliny w detalach i charakter, który zupełnie zmienia styl dobrze znanych modeli. Trudno mówić o ulepszeniu czegoś już bardzo dobrego. Wystarczy jednak powiedzie, że będą to nieco inne, jeszcze bardziej zwiększające satysfakcję rozwiązania.