Oryginalne części zamienne – dlaczego warto po nie sięgać?

Tego, że korzystanie z oryginalnych części zamiennych to zdecydowanie lepszy pomysł, aniżeli użytkowanie  tańszych zamienników wielu kierowcom nie trzeba już powtarzać.

Część z nich przekonała się na własnej skórze, że stawianie na elementy nieoryginalne to tylko pozorna oszczędność. Niska cena to bowiem nie przypadek, a „prawie” często robi wielką różnicę. Warto pamiętać, że każdy autoryzowany serwis SEAT to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w oryginalne części zamienne do aut tej marki.

ASO SEAT: Oryginalne części zamienne

Oryginalne części SEAT – nowe lub odnowione – to bardzo prosty sposób na przedłużenie żywotności pojazdu podczas dokonywania naprawy w ASO SEAT; po umieszczeniu brakującego elementu wszystko ponownie zaczyna działać jak w zegarku. Dobrze przy tym wiedzieć, że każdy autoryzowany serwis SEAT jedynie autentycznymi częściami zamiennymi się posługuje – nie ma tu możliwości, by w ramach naprawy w aucie znalazł się element nieoryginalny, niepochodzący od producenta.

Autoryzowany serwis SEAT: części nowe i odnowione

Jeśli jednak nie stać nas na nowe części zamienne z ASO SEAT, nie jesteśmy wcale skazani na korzystanie z nieoryginalnych zamienników. Autoryzowany serwis SEAT to miejsce, w którym można zaopatrzyć się nie tylko w części zamienne nowe, ale i odnowione. Oryginalne zregenerowane części charakteryzują się nie tylko niskim kosztem, nawet do 40% niższym, aniżeli części całkowicie nowe, ale i bardzo wysoką jakością. Podobnie, jak te, które dopiero zeszły z taśmy produkcyjnej, objęte są dwuletnią gwarancją, obowiązującą niezależnie od przebiegu auta.

Inne zalety oryginalnych części z ASO SEAT

Oryginalne części zamienne SEAT – zarówno te nowe, jak i fabrycznie przetworzone – pomagają utrzymać wysoką sprawność techniczną samochodów tej marki nawet pomimo upływu lat. Warto wiedzieć, że części zregenerowane z ASO SEAT znajdują zastosowanie w wielu modelach aut SEAT, a przy okazji ich użycie pomaga zadbać o środowisko naturalne; ponieważ produkowane są z wysokiej jakości surowców, niewielkie przeróbki pozwalają na wykorzystanie ich ponownie.