Cenisz sobie wygodę jazdy? Nowy SEAT Ateca w automacie jest właśnie dla ciebie!

Chcesz mieć samochód, którym będziesz wygodnie podróżować. W mieście ma niewiele spalić, w weekend wykonać dłuższą trasę, a w przypadku trudniejszego terenu (na przykład polnej drogi) musi bez przeszkód sobie poradzić. Dobrze byłoby, gdyby auto zostało wyposażone w najnowsze zdobycze technologiczne i solidne komponenty gwarantujące bezawaryjną eksploatację, a przy okazji było stylistycznie piękne i wyróżniało się na drodze. I najważniejsze: koniecznie automat. Masz już dosyć ciągłego operowania dźwignią i nieustannego wciskania sprzęgła. Gdzie zatem znaleźć taki pojazd? To proste – w salonie SEAT-a. Nowy SEAT Ateca to samochód, na który od dawna czekałeś.

SEAT Ateca, czyli perfekcja w każdym calu

SEAT Ateca urzeka już od pierwszego spojrzenia. Duże, przednie reflektory o agresywnym wyglądzie przywodzą na myśl drapieżcę, gotowego bez najmniejszych skrupułów pokonywać kolejne kilometry. Masywna sylwetka zapewnia bezpieczeństwo, a wyżej zestrojone zawieszenie bez wysiłku upora się z każdą przeciwnością na szosie. Wnętrze to wysokiej klasy materiały. Widzisz go i już nie możesz się doczekać chwili, gdy odpalisz silnik i usłyszysz ten kojący pomruk, zmieniający się w ryk po mocniejszym użyciu pedału gazu. Tak, ten crossover został stworzony z myślą o tobie.

SEAT Ateca z automatem w benzynie

Są kierowcy, dla których jedyna słuszna jednostka napędowa to benzyniak zestrojony z siedmiostopniową przekładnią DSG. Nowy SEAT Ateca usatysfakcjonuje również tych klientów, gdyż oferuje następujące warianty tego typu rozwiązań:

  • 1.5 ECOTSI 150 KM 110 kW,
  • 1.5 ECOTSI 150 KM 110 kW,
  • 2.0 TSI 190 KM 140 kW.

Diesel i SEAT Ateca

A może jesteś fanem diesla? Spokojnie, dla ciebie specjaliści z Półwyspu Iberyjskiego także coś przygotowali. SEAT Ateca jest produkowany z następującymi mechanizmami wysokoprężnymi zestawionymi z automatycznymi skrzyniami biegów:

  • 1.6 TDI ECOMOTIVE 115 KM 85 kW,
  • 2.0 TDI 150 KM 110 kW,
  • 2.0 TDI 190 KM 140 kW.

Nowy SEAT Ateca to ogromne perspektywy wyboru, wskutek czego można go idealnie dopasować do własnych potrzeb. To jednocześnie auto rodzinne, ale dające też sporo frajdy z nieco agresywniejszej jazdy. Z całą pewnością SEAT Ateca jest samochodem godnym zainteresowania, bo bez wątpienia ma się czym pochwalić.