Pakiety wyposażenia w SEAT-cie Arona

SEAT Arona jest modelem stanowiącym crossover rozwiązań stosowanych przez markę w swoich samochodach. Nie bez powodu, Arona została nagrodzona w konkursie Red Dot Design 2018, właśnie za swój unikalny design, skierowany do pewnych siebie kierowców, o pasji i zacięciu do przemierzania wielu tras.

Jak każdy model ze stajni SEAT-a jest on dostępny w kilku wersjach, a warto pochylić się nad dobraniem wyposażenia, by maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w tym małym cudzie inżynierii mechanicznej.

Seat Arona, czyli czysta perfekcja

Już najprostsza wersja nowego SEAT-a Arony jest kwintesencją designu i posiada wszystko, co potrzebne do wygodnej, komfortowej jazdy przez długie lata. Samochód posiada bardzo wygodne centrum multimedialne, nagłaśniające równomiernie cały pojazd, a łatwo sterowane poprzez 6,5-calowy ekran dotykowy.

Zarówno szyby, jak i lusterka sterowane są elektronicznie. Arona jest klimatyzowana już w najprostszej wersji, a na dachu zamontowano relingi w stylowym, czarnym kolorze. Znany z wysokich standardów bezpieczeństwa, SEAT, dostarcza także system kontroli odstępu.

Miejsce Arona – miejsce do popisu

Smaczki zaczynają się szybko, bo przy niewiele większych inwestycjach. Już drugi pakiet nowego SEAT-a Arony rozszerzy system multimedialny do sześciu głośników, a ponadto wprowadzi światła LED i 16-calowe alufelgi. Wersja Full Led rozszerza je do 17 cali, przy pakiecie Full LED, w dobrym stylu oświetlając nasz pojazd.

Jeszcze większa doza luksusu … Seat Arona

Decydując się na największe pakiety wyposażenia, jesteśmy dosłownie zasypani funkcjami, jakie zaoferuje nasz SEAT Arona. Do systemów bezpieczeństwa dojdą pakiety funkcjonalne czujników deszczu, czy zmierzchu.

Wersja komfortowa Xcellence wprowadza pakiet schowków i bezkluczykowy dostęp, podczas gdy wersja sportowa FR stawia na unikalny SEAT DRIVE profile i system Full Link, których połączenie sprawia, iż kierowca jest niejako złączony ze swoją maszyną bez opóźnień na drodze akcja-reakcja. Oba pakiety luksusowe wprowadzają system nawigacji producenta i zamieniają manualną klimatyzację, na jej automatyczną wersję, wyposażoną dodatkowo w filtr powietrza.