Efektowny jak Seat

Chcesz się wyróżnić? Nie chcesz, by twój samochód wyglądał jak wszystkie inne? Seat ma coś wyłącznie dla ciebie. Twoje auto ma przecież odzwierciedlać twoją osobowość!

Pokaż swój styl

Seat ma w swojej ofercie elementy, dzięki którym możesz pokazać swój styl, swoją osobowość i temperament. Nie na darmo zrodził się w gorącej Hiszpanii, gdzie każdy może pokazać siebie takim, jaki jest. Warto pójść za głosem serca i pokazać innym swój prawdziwy styl.

W Sea-cie ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. Piękną sylwetkę samochodu można dopracować według własnego gustu. Tylko ty decydujesz, jak ma wyglądać. Nadwozie lub dach lakierowane na inny kolor? Oczywiście! Naklejki z wzorem lub dekoracyjne listwy boczne, które w dodatku świecą się po otwarciu drzwi? Zgodnie z życzeniem. Listwa drzwi bagażnika albo ramy świateł przeciwmgłowych w kontrastowej barwi lub z błyskiem? Tak! Możesz wybrać kolor i dodatki.

Wnętrze również może być dostosowane do twoich upodobań: od detali na kierownicy, poprzez podnóżek i pedały, dywaniki antypoślizgowe, aż po obudowę kluczyków. Twój samochód ma być częścią ciebie. Dopracowany w każdym calu, zgodny z twoimi preferencjami.

Samochód taki jak ty

Nie musisz dostosowywać się do samochodu. Teraz to samochód dostosuje się do ciebie. Ty wybierasz nie tylko kolor, ale elementy, które cię wyróżnią. Dzięki Seat-owi nigdy nie zapomnisz, iż nie ma drugiego takiego człowieka jak ty, gdyż nie będzie drugiego takiego samego auta.

Personalizacja w Seat-ach

Wszystkie modele Seat-a mają możliwość personalizacji zarówno nadwozia, dachu, jak i wnętrza. W zależności od modelu dostępne są jej różne warianty. W przypadku Seata Arony np. są możliwe 3 kolory dachu i 10 kolorów nadwozia! Do tego inne elementy. Masz możliwość personalizacji każdego elementu.

To tylko przykład. W każdym modelu są dostępne nieco inne opcje. Jeżeli chcesz samochód, który stanie się częścią twojego stylu, zapoznaj się z dostępnymi ofertami.

Seat ma wariant dla każdego: zarówno dla miłośników elegancji i stylu, jak i sportowego designu. Seat Alhambra, Seat  Arona, Seat Ateca, Seat Ibiza, Seat Leon, a może Seat Tarraco? Koniecznie wejdź do salonu i zapytaj o możliwości.