Pakiety wyposażenia w SEAT-cie Leon Cupra

SEAT Leon Cupra jest niczym innym, a sportową wersją stylowego modelu z pod skrzydeł SEAT-a, jakim jest Leon. Wersja ta, dysponuje przede wszystkim mocnym, dwulitrowym silnikiem benzynowym, którego moc wynosi 265 lub 280 KM.

Przy wielu odmianach tego modelu, Cupra cechuje się przede wszystkim 19-calowymi alufelgami (dla kontrastu najdroższe wersje Leona wyposażone były w 17-calowe wersje), a także tylnym dyfuzorem, kanałem przepływowym, poprawiającym osiągi samochodu. Jest to pojazd, który prowadzi się dobrze, jak jego klasyczna wersja, a pozostaje w sportowych parametrach.

SEAT Leon Cupra, czyli wyposażenie godne zawodowca

Nowy SEAT Leon Cupra posiada wszystkie podstawowe funkcje, jakie cechują samochody SEAT-a. Klimatyzacja, wygodna kierownica funkcjonalna, czy wygodny system elektrycznych szyb, to wyposażenie każdego z nich.

Ponadto, Leon Cupra wyposażona jest w system multimedialny wraz z ekranem dotykowym i technologią Bluetooth. Przeznaczony jest zarówno do połączeń z urządzeniami mobilnymi, jak i bezpiecznych rozmów w trakcie jazdy.

SEAT Leon Cupra, a dodatkowe opcje

SEAT Leon Cupra posiada także szereg opcjonalnych dodatków, w ramach swojego podstawowego wyposażenia. Tapicerka może zostać wymieniona na skórzaną. Cuprę można wyposażyć w szereg najważniejszych czujników, takich jak czujnik deszczu, czy oba czujniki parkowania (przedni i tylni).

Automatyczną klimatyzację wielostrefową można uzupełnić poprzez podgrzewanie foteli. Ponadto można zdecydować się na nawigację producenta, która zastąpi wszelkie mapy, czy konieczność korzystania w tym celu z telefonu. Rozwiązania te sprawdzą się zwłaszcza, podczas dłuższych wypraw.

Przyjemność jazdy z osiągami sportowymi – SEAT Leon Cupra

Nie jest niczym nowym, iż SEAT Leon Cupra, to bardzo wygodne rozszerzenie klasycznego modelu, o nowe możliwości. Już podstawowe modele sprawią, iż właściciel poczuje się wyjątkowo w swoim nowym nabytku, natomiast szerokie możliwości doboru wyposażenia.

Pozwolą mu zaprojektować swoje idealne środowisko jazdy, które posłuży przez długie lata. Jest to zdecydowanie inwestycja w wygodę i komfort.