Pełny komfort, czyli o usługach w programie seat for business

Marka Seat jest jedną ze starszych na rynku motoryzacyjnym, ponieważ powstała w 1950 roku w Barcelonie. Założycielem był Narodowy Instytut Przemysłu, będący hiszpańskim holdingiem przemysłowym.

Od niedawna Seat należy, jak znaczna większość współczesnych marek do Volkswagena. Seat oferuje pod skrzydłami nowego potentata szeroki wybór aut o zachowanej hiszpańskiej duszy marki i z nowoczesnymi rozwiązaniami niemieckiego Volkswagena. Popularnością cieszy się oferta businessowa Seata, o której więcej poniżej.

Pakiet usług w programie biznesowym Seata

Seat oferuje klientom szeroki pakiet usług w ramach programu Seat for Business. Klienci mają wpływ już na samym początku podpisywania umowy na jej przebieg oraz szczegóły. W pierwszej kolejności zyskują możliwość spersonalizowania samochodów do swojej floty. Mogą wybrać nie tylko model, ale także kolory, rodzaj tapicerki, opcje oraz wyposażenie. Wybór modeli samochodów jest szeroki. Wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem, które ustalane jest z Klientem i pozostaje w jednakowej wysokości niezależnie od wszystkiego. Auta mają również zagwarantowany serwis naprawczy w autoryzowanych salonach Volkswagena. Serwis obejmuje także eksploatację opon – ich zakup, wymianę, przechowywanie i wyważanie. Seat przejmuje wszelkie formalności podczas płatności za likwidację szkód, a co więcej gwarantuje samochody zastępcze w razie potrzeby.

Plusy programu for business Seata

Seat oferuje niskie koszty związane z utrzymaniem auta. Leasing aut jest atrakcyjny cenowo, a Całkowity Koszt Posiadania pozostaje niski. Klient nie jest zobowiązany do wpłaty początkowej. Koszty związane z sumą opłat leasingowych w programie for business są niskie – 103.99 procent Seat gwarantuje Klientom wysoką wartość rezydualną (końcowa cena samochodu w momencie odsprzedaży) po zakończeniu okresu leasingowego, który może trwać od 24 miesięcy do nawet 60 miesięcy. W tym czasie obowiązuje gwarancja dla wynajętych aut, a dodatkowo Klient ma możliwość spłaty ratalnej. W takim przypadku raty ustalane są przed podpisaniem umowy z gwarancją, że pozostaną stałe przez cały okres trwania umowy.

Gwarancja rzecz święta

Seat dba o zadowolenie i bezpieczeństwo swoich Klientów, oferując kilkuletnią gwarancję. Trwa ona łącznie pięć lat lub do momentu przejechania autem 150 tysięcy kilometrów. Przez pierwsze dwa lat nie ma znaczenia, ile kilometrów pokonamy. Gwarancja obejmuje wszelkie naprawy powstałe w wyniku błędu wykonania, produkcji lub z powodu wad materiału.

Seat jest idealnym wyborem dla wszystkich firm, którym zależy na rzetelnym leasingu. Warto skorzystać z programu dla businessu, gdyż gwarantuje on szeroki wachlarz benefitów oraz usług, dopasowując ofertę leasingową do potrzeb Klienta w maksymalnym stopniu. Seat staje na wysokości zadania, dbając o zadowolenia oraz bezpieczeństwo Klientów. Oferta firmy zdecydowanie wyróżnia się szczegółowością i dopracowaniem wśród innych ofert leasingowych na rynku.