Rodzina SUV-ów SEAT-Cupra powiększy się!

Sportowe modele Seata, od niedawna rozwijające się pod banderą osobnej marki, wciąż zaskakują coraz to nowszymi propozycjami.

Nie ma się jednak co dziwić – dobrze przyjęły się modele takie jak Seat Ateca czy Seat Leon w  nieco innych wersjach, dlatego twórcy postanowili iść za ciosem i zapowiadają powiększenie kolekcji modeli Cupra.

Nowy Seat Ateca Cupra – dobrze znany

O nim trzeba wspomnieć, bo stale i niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sportowy, a zarazem elegancki styl, duża moc i niebanalny design sprawiają, że SUV ten leży w kręgu zainteresowań większości miłośników samochodów tej klasy. Wersja Cupra Ateca to jak dotąd najbardziej ekskluzywny model w rodzinie Seat, łączący wyrafinowany design z osiągami, z których zadowoleni będą wszyscy entuzjaści motoryzacji.

Seat Ateca Cupra i… co jeszcze pojawi się w ofercie?

Mówi się nawet o siedmiu nowych modelach Cupra, z czego większość będą stanowiły SUV-y. W sportowej odsłonie ukaże się mały crossover, czyli nowy Seat Ateca. Ale Hiszpanie zapowiadają również nieco ostrzejszą i odważniejszą wersję Leona oraz nową wersję największego SUVA w ofercie Seata – Torreco. Na targach motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowano również wiele innych modeli Cupra, ale póki co realizacje konceptów nie zostały potwierdzone, a wszystko jest owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że wielbicieli marki czeka sporo niespodzianek.

Seat Cupra – to trzeba sprawdzić!

Jeśli komuś wydaje się, że nie sposób połączyć sportowego ducha z elegancją i szykiem, niezwłocznie powinien zapoznać się z modelami Cupra. Wykorzystują dobrze znany i ceniony wizerunek zbudowany przez markę Seat, ale tchną w nią nowego ducha, idąc we własną, indywidualną stronę. Seat Cupra to sportowy styl rodem z torów wyścigowych, zamknięty w szykownej formie, czyli idealne zespolenie siły i klasy, wyrafinowania i dzikości. Słowem – Cupra to marka, która spodoba się każdemu miłośnikowi wyrazistego stylu.