SEAT Ateca – luksus we wnętrzu

SEAT Ateca zwrócił twoją uwagę i sprawił, że szybciej zabiło ci serce? Zajrzyj wraz z nami do wnętrza tego wyjątkowego auta i przekonaj się, co jeszcze ma do zaoferowania! 

SEAT Ateca to twoja miłość od pierwszego wejrzenia? Już na pierwszy rzut oka zrobił na tobie ogromne wrażenie i zaparł dech w piersiach? Zapraszamy do środka! Urządź się wygodnie we wnętrzu swojego seata!

Liczy się wnętrze

SEAT Ateca skradł już niejedno serce. Samochód ten charakteryzuje się zdecydowaną, męską linią nadwozia i estetyką, która idzie w parze z doskonałymi parametrami auta. Co więcej, również wnętrze samochodu może sprawić, że każdy poczuje się w nim jak we własnym domu. Nabywający ten model SEAT

a mogą wybrać jedną z dwóch tapicerek: alcantarę – tapicerkę czarną Dinamica z ekoskórą lub pokrycie skórzane czarne z ekoskórą. Ale to nie wszystko.

Skuś się na coś ekstra

Nabywca auta SEAT Ateca może wyposażyć swój wóz w sportowe fotele skórzane w kolorze czarnym. Kokpit to bardzo ważny dla każdego kierowcy element wyposażenia auta. Z deską mamy przecież nieustanny kontakt wzrokowy – ważne, by była estetyczna i właściwie zakomponowana. Wirtualny kokpit, w który możemy wyposażyć SEAT Ateca to cyfrowa tablica przyrządów z kolorowym ekranem TFT 10,25’’. Kolejnym udogodnieniem okaże się niewątpliwie Navi System Plus z aktualizacją map Europy dostępną dwa razy do roku przez trzy lata.

Sięgaj gwiazd

SEAT Ateca ma w zanadrzu jeszcze jedną, wyjątkową niespodziankę. Wszyscy posiadacze tego wyjątkowego samochodu, którzy spędzają w nim sporo czasu podróżując i żądni są dodatkowych wrażeń, mogą zdecydować się na model z elektrycznie otwieranym dachem panoramicznym, który pozwala wypełnić kabinę naturalnym światłem. Z takim rozwiązaniem niesamowite wrażenia podczas jazdy gwarantowane. A jeśli dużo podróżujesz, z pewnością doskonałym rozwiązaniem będzie dla ciebie bagażnik z podwójną podłogą, w którym zmieszczą się wszystkie bagaże. Nie zwlekaj i urządź się wygodnie we wnętrzu swojego SEAT-a!