Kogo stać na nowy samochód? Autoryzowany salon SEAT pomaga w zakupie.

Nowy SEAT jest na wyciągnięcie ręki dla każdego. Wystarczy skonsultować swoją decyzję oraz potrzeby w punktach finansowych, które posiada każdy salon SEATa. Prawdopodobnie najkorzystniejsze oferty zostały przygotowane z myślą zarówno o indywidualnych klientach z przeróżnymi potrzebami, a także o firmach, które docenią prawdziwe, biznesowe propozycje postawione przez konsultantów.

Kredyt dla klientów indywidualnych

Nowy samochód jest na wyciągnięcie ręki dla wszystkich zainteresowanych pomocą oferowaną przez autoryzowany salon seat. W zależności od potrzeb (chęci bycia na bieżąco z nowościami, które wprowadza SEAT czy stabilności finansowej), a także możliwości, istnieje możliwość zaciągnięcia bezpośredniego kredytu przez klientów indywidualnych.

Moc Niskich Kosztów skierowana dla osób, które oczekują poniesienia jak najniższych kosztów za nowy pojazd, a także stałości rat – nie będą w nich doliczane żadne odsetki czy prowizje. Autoryzowany dealer seat wspiera nabywców, którzy pragną częstszej wymiany samochodu, przy minimalizacji kosztów. Dla takich skierowany jest kredyt Moc Niskich Rat, który przewiduje możliwość wkładu własnego, a także spłatę w przeciągu 3 lat.

Leasing dla firm

Zakup nowego samochodu w Leasingu Moc Niskich Rat jest skierowana dla firm, które cenią sobie odpowiednie pierwsze wrażenie. Kończąc umowę leasingową, Twoja firma może liczyć na wykupienie auta lub jego zamiany na nowy model – co podkreśli znaczenie finansowe w oczach Twoich przyszłych klientów. Kupując w leasingu nie poniesiesz żadnych opłat wstępnych, a także możesz oczekiwać promocyjnych cen na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

Podejmując się zakupów poprzez oficjalny salon SEATa, możesz liczyć na dużą oszczędność kosztów, a także zwiększenie Twoich możliwości finansowych. Każda z powyższych propozycji jest bezpośrednio ustalana z firmą, a także zapewnia bonusy w postaci promocyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych.