Seat Ateca – idealny na podróże

Seat Ateca to samochód, w którym każdy poczuje się bezpiecznie. Dzięki wyposażeniu i charakterystycznej linii nadwozia nawet krótka podróż staje się przygodą życia.

Seat Ateca w podróży

Są auta, które można pokochać od pierwszego wejrzenia. Seat Ateca należy właśnie do nich. Piękny, dynamiczny, wyposażony w nowoczesne technologie sprawia, że każdy powód jest dobry, żeby ruszyć nim w podróż. Choć teraz dni stają się krótkie, a drogi często oblodzone, za kierownicą seata można poczuć się w pełni bezpiecznie. Wyprawa po Polsce?  Czemu nie? Czy to Pomorze, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, czy Kraków – nowy seat ateca pokona każdą drogę.

Trójmiasto czy Kraków? Z nowym seatem atecą wszędzie blisko

Mawia się, że podróże kształcą. To prawda. Dzięki podróżom dotykamy przeszłości, zwiedzamy zabytki, podziwiamy wspaniałe krajobrazy. Jednak do każdego miejsca trzeba dotrzeć. Seat ateca to dynamiczny samochód stworzony z pasją, przygotowany na najdalsze podróże i na największe wyzwania. Każdy element tego auta został tak zaprojektowany, by żadna wyprawa nie była mu straszna.

Seat daje ogromną radość i komfort jazdy. Podróż staje się przygodą, a życie nabiera barw i to razem z samochodem. Brzmi jak bajka? Otóż to rzeczywistość. Nowy seat ateca ma ambientowe oświetlenie wewnątrz samochodu. W zależności od nastroju można wybierać spośród ośmiu kolorów i stworzyć w środku klimat idealny.

Seat ateca na ulicach miast

Z pewnością podróż seatem atecą sprawi przyjemność i obudzi pasję życia. Jego dynamiczna, wyrazista linia nadwozia zwróci uwagę niemal każdego. Nieważne, czy będzie to Warszawa, Trójmiasto, Toruń, czy Świecie – wszędzie znajdą się tacy, którzy obejrzą się z zachwytem, podziwiając to wyjątkowe auto.

Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nowy seat ateca prezentuje się bowiem świetnie. Posiada styl, elegancję i dynamiczną naturę widoczną w liniach nadwozia, napęd na 4 koła, który zagwarantuje bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych oraz najbardziej zaawansowaną technologię w środku.