Seat Care – co to jest?

Jedna opłata, zero zmartwień, wiele korzyści. Co to jest Seat Care? Dowiesz się tego z poniższego krótkiego przewodnika po ofercie, która pozwoli ci cieszyć się z użytkowania swojego auta, uniknąć zmartwień i realizować swoje marzenia. Jedna opłata, wiele możliwości!

Seat Care to rozwiązanie, które pozwala połączyć w jedną liczne płatności. Zamiast płacić kilka rachunków, możesz płacić tyko raz, a do tego oszczędzasz nawet pięćdziesiąt procent łącznych kosztów! Opłata gwarancyjna, koszty utrzymania samochodu, ubezpieczenie… a wszystko to na więcej niż rok!

Seat Care – spełniaj marzenia i nie martw się rachunkami

Seat Care to jedna miesięczna opłata, dzięki której nie musisz już wnosić kilku opłat, oszczędzając w ten sposób zarówno czas, jak i pieniądze. Usługa oferowana przez SEAT daje większą swobodę w zarządzaniu rachunkami, które nieodłącznie wiążą się z eksploatacją samochodu. Ubezpieczenie, naprawy, utrzymanie, opłata gwarancyjna… gubisz się w opłatach? SEAT ma dla ciebie idealne rozwiązanie –  „pakiet wszystko w jednym”, czyli Seat Care. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na coś o wiele przyjemniejszego niż płacenie rachunków! Ciesz się każdą chwilą swojego życia!

Sprytny wybór

Jedna opłata i zero trosk. SEAT – hiszpański producent samochodów o ustalonej renomie dba o posiadaczy samochodów, dostarczając im rozwiązań, które ułatwiają i uprzyjemniają życie. Wie, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystkie zobowiązania zostały zrealizowane. Dzięki Seat Care każdy użytkownik i posiadacz samochodu SEAT może skupić się na tym, co da niego najważniejsze, zamiast tracić czas na realizowanie kolejnych wpłat. 

Twój SEAT pod pełną ochroną

Będąc posiadaczem Seat Care możesz mieć pewność, że twój samochód otoczony jest pełną ochroną, jaką zapewniają gwarancja, serwis i ubezpieczenie. Jedna opłata to stuprocentowa pewność pełnej ochrony. Wszystkie usługi i konserwacja są objęte gwarancją przez cały czas.