Nowy Seat Tarraco – największy SUV w rodzinie Seata.

Stylistyka nowego Seata Tarraco to perfekcja w każdym szczególe. Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz, że to gotowa na wszystko, prawdziwie drapieżna bestia i pogromca przestrzeni. Ostro akcentowane linie nadwozia, niezwykle wyważone proporcje, 17 i 19 calowe felgi i pełne światła LED nadają Seatowi Tarraco niezwykle efektownego ponadczasowego blasku.

Seat Tarraco – elegancja, dynamiczny design i doskonałe proporcje oraz zaawansowane technologie w jednym SUV-ie

Otwierasz drzwi i… wnętrze emanuje niesamowitym komfortem i pewnością w dopracowaniu każdego detalu. Czarna, skórzana tapicerka wygodnych, wyprofilowanych i ogrzewanych foteli zaprasza, aby rozgościć się za kierownicą. Nowy, duży SUV Seat Tarraco oddaje Ci do dyspozycji najnowsze, najbardziej zaawansowane technologie, które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo w podróży.

Wirtualny kokpit sprawia, że wszystkie istotne dla jazdy informacje masz w zasięgu wzroku. System rozpoznawania znaków drogowych, mapy nawigacji, aktywny tempomat, system kontroli odstępu Front Assist, asystent pasa ruchu, technologia Full Link, system kamer 360 z widokiem z góry, możliwość wyboru profilu jazdy, 3-strefowa klimatyzacja oraz systemy audio klasy premium – z takim wyposażeniem pokonasz każdą przeszkodę i nigdy nie zgubisz się w drodze. Seat Tarraco oferuje ci przestrzeń, którą możesz dopasować do wszystkich swoich planów i sytuacji. Siedem składanych i przesuwanych siedzeń szybko i łatwo przekształcić w obszerną przestrzeń bagażową.

150 i 190 KM pod maską Seata Tarraco.

Seat wyposażył swojego SUV-a Tarraco w silniki o mocy 150 i 190 KM wykonane w technologii TSI (Turbo Stratified) – nowoczesne silniki benzynowe oraz silniki diesla TDI (Turbo Diesel Injection). Układ napędowy samochodu wspomagany jest przez sześciobiegową, manualną skrzynię biegów lub siedmiobiegową skrzynię automatyczną DSG, system automatycznego włączania i wyłączania silnika Start & Stop oraz napęd na cztery koła 4Drive.

Silniki benzynowe TSI to pionierska technologia, którą stworzono dzięki dodaniu turbosprężarki i sprężarki (supercharger) do silnika z wtryskiem paliwa. TSI charakteryzuje się niezwykłą mocą przy niskim zużyciu paliwa oraz niewielką emisją spalin. W modelach nowego Seata Tarraco – Style i Xcellence pracują:

  • 1.5 EcoTSI o mocy 150 KM,
  • 2.0 EcoTSI o mocy 190 KM.

I Ty możesz stać się właścicielem SUV-a XXI wieku

Jeśli myślisz o zakupie niezwykle sprawnego, efektownego i nowoczesnego SUV-a koniecznie dowiedz się więcej o nowym Seacie Tarraco. Na stronie Seat Polska  https://www.seat.pl znajdziesz sporo informacji o modelu i możliwościach spersonalizowanej konfiguracji wyposażenia w wymarzonym przez Ciebie samochodzie oraz najnowszych promocjach Seata. Znajdziesz tam również mapę najbliższego Ciebie salonu Seata, który pomoże Ci w dokonaniu właściwego zakupu.