Seat Leon Cupra – samochód o sportowym charakterze

Cupra to sportowa wersja kultowego już modelu, jakim jest znany i lubiany przez użytkowników Seat Leon. Jego wyrazisty design i aerodynamiczna sylwetka zostały stworzone z myślą o amatorach pięknych samochodów i rozwijaniu wysokich prędkości. Dostępny jest w siedmiu, nowoczesnych kolorach. 19-calowe aluminiowe felgi mają nie tylko sportowego ducha, ale również posiadają nutkę elegancji. 

Nowy Seat Leon Cupra zachwyca detalem! 

Nowy Seat Leon Cupra nie tylko jest sportowy z zewnątrz – ma również sportowe wnętrze! Kubełkowe fotele sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy rajdowiec, a wyrafinowane wykończenie w postaci chromowanych pedałów, aluminiowych progów drzwi oraz elektrycznie otwieranego dachu panoramicznego ucieszy oko każdej osoby, dla której ważny jest detal. 

Seat Leon Cupra jest fantastycznie wyposażony! 

Seat Leon Cupra posiada najnowocześniejsze wyposażenie, pełne innowacyjnych rozwiązań. Chcesz podładować smartfona? Wystarczy, że położysz go w schowku! Wszystkie potrzebne informacje dotyczące jazdy będziesz miał tuż przed swoją twarzą na wysokiej rozdzielczości ekranie cyfrowym, a do wyboru będziesz mieć 4 tryby jazdy: od wygodnego Comfort do sportowego Cupra. Tylna kamera połączona z 8-calowym ekranem pomoże w ekstremalnym parkowaniu w mieście, a automatyczna skrzynia biegów ułatwi jazdę, dzięki czemu będziesz mógł czuć samą przyjemność z jazdy. Ponadto, Seat Leon Cupra posiada innowacyjny system rozpoznawania znaków drogowych, a także sam kontroluje odległość od innych pojazdów, automatycznie przyspieszając lub hamując. Przyszłość jest teraz! 

Nowy Seat Leon Cupra – postaw na wspaniałe doświadczenia podczas jazdy!

Nowy Seat Leon Cupra to świetny wybór dla wszystkich, którzy oczekują od samochodu czegoś więcej – zarówno jeśli chodzi o design, jak i o moc. Ten zgrabny samochód o silniku o mocy 300 km i napędzie na cztery koła 4Drive, zabierze Cię tam, gdzie jeszcze żadne Twoje auto nie dotarło. To możemy Ci zagwarantować.