Seat Leon – idealny do miasta i na wycieczki!

Seat Leon jest produkowany od 1999 roku. Został zbudowany na bazie takiej samej płyty podłogowej jak Audi A3 oraz Volkswagen Golf IV. Wnętrza samochodów były do siebie bardzo podobne, szczególnie deska rozdzielcza została przejęta praktycznie całkowicie z pierwszej generacji Audi A3. Seat Leon był pierwszym kompaktowym hatchbackiem o klasycznej linii, który wyprodukował Seat. Samochód był uważany za konkurenta takich modeli, jak Fiat Brava czy Renault Megane. 

Nowy Seat Leon – funkcjonalność i klasa

W 2019 roku zaprezentowana została czwarta generacja tego kultowego modelu. Nowy Seat Leon ma wszystko to, czego potrzebujesz – klasę, styl, a przede wszystkim odpowiednie wymiary i wyposażenie. Bez problemu będziesz mógł się nim poruszać po mieście, a także zabrać rodzinę na wakacje. 

4 wersje samochodu dla różnych osobowości! 

Nowy Seat Leon dostępny jest w czterech wersjach, które powinny zadowolić różne typy kierowców. Każda z nich dostępna jest w siedmiu ponadczasowych i eleganckich kolorach. 

Style stworzony jest z myślą o trendesetterach, osobach, dla których styl liczy się nawet w samochodzie, dlatego ta wersja samochodu posiada kierownicę obszytą skórą.

Full LED to propozycja dla osób, które lubią, gdy wszystko jest perfekcyjnie oświetlone, dlatego posiada pełne przednie i tylne światła LED, gwarantujące maksimum bezpieczeństwa na drodze.

Xcellence to z kolei model dla tych, którzy lubią to, co najlepsze, dlatego został wyposażony w czujniki parkowania z tyłu oraz system bezkluczykowego dostępu. 

Wersja FR przeznaczona jest dla sportowych duchów – posiada przyciemniane szyby, sportowe zawieszenie oraz specjalne zderzaki FR z podwójną końcówką układu wydechowego. 

Nowy Seat Leon – idealny samochód dla Ciebie!

Jeśli szukasz samochodu, który sprawdzi się w wielu okolicznościach, Seat Leon to auto dla Ciebie. Stylowy w mieście, funkcjonalny na dłuższej wyprawie – czy można chcieć czegoś więcej?