Coraz więcej dealerów marki SEAT w Polsce – jaka jest przyczyna jej sukcesów?

SEAT to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych, która cieszy się ogromną popularnością wśród kierowców. Potwierdzają to dane na temat liczby dealerów działających na polskim rynku – ich liczba sukcesywnie wzrasta. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zakup nowego samochodu, dostęp do nich będzie jeszcze łatwiejszy. Skąd bierze się sukces pojazdów marki SEAT?

Rośnie popyt, trzeba poszerzyć dostępność

Rynek samochodów osobowych zgłasza coraz większy popyt na pojazdy marki SEAT. Żeby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, właściciele koncernu otwierają nowe punkty, w których można kupić samochody o hiszpańskich korzeniach. W ten sposób klienci dostają większą możliwość skorzystania z jazdy próbnej, obejrzenia samochodu na żywo, czy też rozmowy ze sprzedawcą.

Dlaczego marka SEAT tak szybko rośnie w Polsce?

Na terenie całego kraju jest już 22 punktów dealerskich, w których klienci mogą dokonać zakupu nowych samochodów SEAT. Ogromne zainteresowanie produktami koncernu wynika przede wszystkim z niezawodności oferowanych przez niego samochodów. Spośród innych samochodów wyróżnia je również nieprzeciętny design, a także nowoczesne wnętrze, które poprawia komfort jazdy.  

Marka ma w ofercie kilka kultowych modeli, jak między innymi SEAT Leon, czy też SEAT Ibiza. To jednak nie koniec, jesienią do oferty SEAT-a  dołączy także SEAT Ateca -pierwszy SUV w portfolio hiszpańskiej marki samochodów. Nowa propozycja oferuje najwięcej rozwiązań technologicznych spośród aut tego segmentu.

Nowy salon SEAT w Kielcach

Od niedawna klienci SEAT-a mogą korzystać z oferty nowego autoryzowanego dealera. Ostatnio otwarty salon znajduje się w Kielcach przy ulicy 1 Maja 191 i nosi nazwę Espanola Motors. Na 150 m² powierzchni można obejrzeć wszystkie najnowsze modele, które posiada w swojej ofercie marka – od kultowego Leona, przez miejskie samochody Mii, aż po designerskie Ibizy z rocznika 2019.