SEAT Minimo – miasta przyszłości należą do niego

Postęp technologiczny nigdy nie zwalnia. Nie ma się co dziwić, że motoryzacja jest jedną z tych gałęzi, która rozwija się najprężniej, wciąż pokazując nowe oblicza pojazdów, inteligentnych i spersonalizowanych, wychodzących poza standardowe myślenie o samochodach.

Oczywiście, ku nowoczesności idzie także salon Seata. Zaprezentowany na targach w Genewie Seat Minimó jest prawdziwą perełką w rodzinie marki.

Gość specjalny Autoryzowanego dealera Seata – Seat Minimó

To kompaktowe auto, doskonale łączy w sobie zalety motocykla – mały rozmiar, zwinność i łatwość parkowania, z zaletami klasycznych samochodów osobowych – bezpieczeństwem i komfortem jazdy. Został stworzony z myślą o przyszłości, zatłoczonych miastach oraz ekologii – jest w pełni zelektryzowany, z możliwością konfiguracji ze smartfonem. To niezwykły, nowoczesny samochód, idealny dla tych, którym zależy na szybkości, wygodzie i niebanalnym designie.

Kiedy salon Seata będzie mieć taką nowość?

Póki co, Seat Minimó to został zaprezentowany w ramach motoryzacyjnych ciekawostek, by pokazać, że taka technologia jest jednym z kierunków rozwoju, w którym twórcy marki chcą podążać. Trzeba przyznać, że to wspaniała wizytówka! Jednak zanim Autoryzowany dealer Seata wprowadzi je do sprzedaży, minie jeszcze nieco czasu. Niemniej, jest to idealna zajawka tego, co marka ma w zanadrzu i udana zachęta to tego, by śledzić jej dalsze kroki.

Autoryzowany dealer Seat na jazdę próbną jeszcze nie zaprosi…

…ale z pewnością nie będzie unikał pytań o Seata Minimó. Każdy autoryzowany salon Seat żyje nowościami, dlatego warto je śledzić, pytać, interesować się, bo – jak zostało wspomniane – postępu technologicznego nie da się powstrzymać! Seat Minimó to tylko jedna z nowości na Geneva Motor Show 2019. Wszystkie dostępne modele samochodów można sprawdzić u autoryzowanego dealera Seata. A i na jazdę próbną dobrze się skusić!