SEAT Tarraco, czyli atrakcyjny SUV z manualną skrzynią biegów

SEAT Tarraco to najnowsze dziecko w rodzinie hiszpańskiego dealera. Zaprezentowany na paryskich targach motoryzacyjnych 2018 szybko przyciągnął uwagę ekspertów z branży, gdyż atrakcyjna linia nadwozia, bogate wyposażenie i szeroka gama silników sprawiły, że wyróżniał się na tle konkurentów. Natomiast klienci, śledząc doniesienia medialne, z niecierpliwością oczekiwali premiery auta. Ostatecznie nowy SEAT Tarraco pojawił się w salonach w 2018 roku i od tamtej pory jego popularność jest coraz większa. Co takiego sprawia, że pojazd z Półwyspu Iberyjskiego niezmiennie bije rekordy sprzedaży?

SEAT Tarraco – połączenie piękna i najlepszych materiałów

Każdy, kto decyduje się na SUV-a klasy średniej, w pierwszej kolejności rozpatruje aspekty wizualne podziwianego egzemplarza. Projektanci mają w tej kwestii szerokie pole do popisu, a ci, dla których SEAT Tarraco był sztandarowym zadaniem, wykonali swoją pracę z finezją i dokładnością. Poprzez ich zabiegi powstała osobówka nietuzinkowa, przyciągająca wzrok i wyróżniająca się na drodze. Szeroki grill z charakterystycznym S na środku, agresywny kształt reflektorów, potężne koła i oryginalne przetłoczenia maski i innych elementów nadwozia sprawiają, że nie sposób nie zachwycać się końcowym efektem. Wewnątrz zaś znajdziemy materiały najwyższej jakości połączone z najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku. Nowy SEAT Tarraco jest dopracowany w najmniejszym detalu.

SEAT Tarraco i silniki z ręcznymi przekładniami

Doskonale zestrojone motory z manualnymi przekładniami to kolejne mocne strony samochodu, jakim jest SEAT Tarraco. Hiszpańscy inżynierowie opracowali dwie tego typu jednostki: jedną benzynową (1.5 ECOTSI EVO 150 KM 110 kW) i jedną wysokoprężną (2.0 TDI 150 KM 110 kW). Obydwie cechują się wysoką kulturą pracy oraz niezawodnością. Potwierdzają to mechanicy, gdyż rzadko muszą je naprawiać. Kluczem do sukcesu jest idealne zestawienie ich z ręcznym mechanizmem zmiany biegów. To on w głównej mierze jest odpowiedzialny za ponadprzeciętną żywotność układów napędowych.

Szukasz taniego i trwałego SUV-a? Nowy SEAT Tarraco jest właśnie dla ciebie!

Nowy SEAT Tarraco kusi nie tylko świetnymi właściwościami jezdnymi i bogatym wyposażeniem, ale też atrakcyjnym systemem rabatów, pozwalającym osiągnąć niezwykle satysfakcjonującą cenę końcową. Z pewnością docenią go więc osoby dysponujące napiętym budżetem. Jeśli marzy ci się fantastyczny SUV, czym prędzej udaj się do salonu SEAT-a!