SUV-y od hiszpańskiej marki SEAT

Seat to hiszpańska marka, która znana jest przede wszystkim ze swoich kultowych samochodów osobowych. Nie wszyscy jednak wiedzą, że w swojej ofercie ma również nowoczesne SUV-y, które cieszą się dużym powodzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z trzema innowacyjnymi modelami SUV-ów od tego hiszpańskiego producenta samochód.

Seat Ateca

Seat Ateca to dynamiczny SUV z napędem na cztery koła 4Drive. Posiada skrzynię DSG, która jest odpowiedzialna za utrzymywanie odpowiedniej odległości od innych samochodów. Dostępny jest w czterech wersjach, dla osób o różnych wymaganiach, co do samochodu. Seat Ateca wyróżnia się dynamicznym oraz wyrazistym designem. 

Seat Arona 

Seat Arona to oszczędny, miejski SUV. Na szczególną uwagę zasługuje jego design, który w 2018 roku został wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design. Wyposażony w najnowocześniejsze technologie, posiada między innymi schowek, będący jednocześnie ładowarką do telefonu. Ponieważ Seat Arona jest samochodem rodzinnym, znajdziesz w nim powiększony zestaw poduszek powietrznych oraz systemy gwarantujące zwiększone bezpieczeństwo na drodze. 

Seat Tarraco 

Seat Tarraco to największy w ofercie, siedmioosobowy SUV z napędem na cztery koła, co czyni go wspaniałym autem dla większej rodziny, która woli auto tego typu od minivana. To eleganckie auto zostało wyposażone w najnowocześniejsze technologie. W jego wnętrzu odnajdziesz między innymi dynamiczne tylne kierunkowskazy LED, wirtualny kokpit oraz nawigację typu Full Link z ośmiocalowym ekranem. 

Seat Ateca, Seat Arona, Seat Tarraco – SUV-y, które pokochasz  

Seat Ateca, Seat Arona oraz Seat Tarraco to nowoczesne SUV-y od hiszpańskiej marki Seat, które powoli podbijają rynek. Ich sukces zapewnia nie tylko wyjątkowy i elegancki design, ale także doskonałe wyposażenie, które mogą im pozazdrościć inne samochody tej klasy. Jeśli więc szukasz SUV-a, który spełni wszystkie Twoje wymagania, zdecydowanie powinieneś zwróci uwagę na ofertę hiszpańskiego producenta.