Seat Tarraco – doskonały SUV rodzinny

Seat Tarraco to SUV od tego hiszpańskiego producenta samochodów. Jest największym tego typu samochodem w ofercie Seata. Jego ponadczasowy i elegancki design doceniło wielu kierowców na całym świecie. 

Nowy Seat Tarraco – jakie znajdują się w nim technologie?

Nowy Seat Tarraco to auto, w którym wykorzystano sporo nowych technologii. Ciesz się drogą i nie martw o swoje bezpieczeństwo, dzięki systemowi rozpoznawania znaków, mapą nawigacji oraz aktywnemu tempomatowi. Ciekawą innowacją jest również system kontroli odstępu Front Assist, a także asystent pasa ruchu. Jeden z nich będzie kontrolował odległość pomiędzy Twoim samochodem a innymi, z kolei drugi zadba, żebyś nie zjechał na drugi pas, powodując zagrożenie na drodze. Jeśli ciężko Ci rozstać się ze swoim smartfonem, z pewnością docenisz system Full Link, który pozwala na bezprzewodowo połączenie samochodu z nim, ale to nie wszystko! Na 8-calowym ekranie będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich aplikacji na telefonie. Prawda, że proste?

Dwie wersja modelu Seat Tarraco 

W ofercie znajdują się dwie wersja modelu Seat Tarraco, dopasowane do charakteru różnych kierowców. 

Style to wersja, która została osadzona na 17-calowych felgach. Posiada między innymi czujniki parkowania z tyłu samochodu oraz system bezkluczykowego uruchamiania. 

Xcellence z kolei to model, który posiada aż 19-calowe felgi. W przeciwieństwie do wersji Style, został również wyposażony w kamerę cofania, aktywny tempomat, a także system bezkluczykowego uruchamiania oraz otwierania. 

Nowy Seat Tarraco – SUV, którego pokochasz

Nowy Seat Tarraco to SUV wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które nie tylko będą dbały o Twoje bezpieczeństwo, ale także komfort Twój komfort jazdy i Twoich bliskich. Poza tym, to bardzo eleganckie auto, którego linia oraz ponadczasowa elegancja przykuwa wzrok. Wspaniale będziesz się w nim prezentować na trasie. Jeśli szukasz samochodu, który będzie idealny w terenie, ale też w mieście, Nowy Seat Tarraco będzie genialnym wyborem!