Seat Tarraco dostępny w Leasingu Moc Niskich Kosztów

Seat Tarraco to siedmioosobowy SUV z napędem na cztery koła. Jego elegancka, sportowa linia przykuwa wzrok amatorów pięknych aut, a pełne oświetlenie LED wyróżnia go na trasie w ciągu dnia, a w nocy gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróży. 

Seat Tarraco posiada technologie, jakich nie doświadczyłeś w swoim obecnym aucie!

Seat Tarraco to nie tylko nowoczesny i stylowy design, ale także świetnie wyposażone wnętrze. W jego skład wchodzą fantastyczne rozwiązania technologiczne, które zwiększą Twój komfort korzystania z samochodu. Z pewnością należy do nich wirtualny kokpit, dzięki któremu masz wszystkie najważniejsze informacje przed sobą. Wyposażony został w mapy nawigacji, system rozpoznawania znaków drogowych, aktywny tempomat, asystent pasa ruchu oraz system kontroli odstępu Front Assist. Seat Tarraco posiada również ośmiocalowy ekran z technologią Full Link.  Powinny ucieszyć się z niej osoby, które często korzystają ze smartfonów, gdyż pozwala ona na bezpośredni dostęp do aplikacji w telefonie – zarówno tych wewnętrznych, jak Telefon czy Wiadomości, jak i zewnętrznych, jak Spotify czy Tidal. 

Nowy Seat Tarraco w korzystnej cenie!

Nowy Seat Tarraco dostępny jest już w zasięgu Twojej ręki dzięki Leasingowi Moc Niskich Kosztów, w którym suma opłat zaczyna się już od 101%! Oferta ta skierowana jest do firm i obejmuje:

  • okres finansowania do 60 miesięcy, 
  • wartość wykupu od 1% do 19%,
  • opłatę wstępną od 0%. 

Seat Tarraco – Twój idealny towarzysz każdej podróży! 

Seat Tarraco to SUV, który będzie idealny na każdej trasie, na którą będziesz mógł zabrać całą swoją rodzinę! Znajdzie się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w dłuższej podróży czy delegacji. Jazda nim to czysty komfort, który umożliwiają zaawansowane technologie, dbające o Twoje bezpieczeństwo oraz wygodę. Jeśli szukasz SUV-a, który zarówno zachwyca designem, jak i wyposażeniem, nowy Seat Tarraco z pewnością będzie dobrym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny.