Aktualizacja nawigacji – nie daj się wyprowadzić w pole

Nawigacja wbudowana w samochód to bardzo pożyteczna sprawa. Działa zawsze, nie gubi zasięgu, nie musimy się obawiać, że skończy się internet w telefonie, wyczerpie bateria, lub zgubi się sieć po przejeździe przez granicę. Zdecydowanie jest to opcja, bez której wielu kierowców wprost nie wyobraża sobie poruszania się samochodem. Dlaczego warto ją aktualizować i jak to zrobić w ASO Seat?

Nawigacja wbudowana w samochód, czyli luksus, na jaki zasługujesz

W przypadku nawigacji wbudowanej w samochód warto zaznaczyć, że jest to opcja, której z reguły nie ma w podstawowym wyposażeniu, trzeba za nią dodatkowo zapłacić. I warto to zrobić. Wiele osób obecnie korzysta z nawigacji w smartfonie, ponieważ aktualizuje się na bieżąco i wyświetla informacje o korkach. Jest to oczywiście bardzo fajna sprawa, ale wyłącznie do krótkich tras i poruszania się po mieście. W momencie, kiedy ruszamy w wielogodzinną trasę, telefon bardzo szybko się wyładowuje, w bardziej oddalonych od dużych ośrodków miejskich miejscach po prostu gubi zasięg, kiedy ktoś do nas dzwoni, automatycznie widok przeskakuje na widok telefonu i nie mamy przez chwilę podglądu do trasy. Natomiast często zakup internetu, który będzie działał także za granicą, przechodzi zupełnie nasze możliwości. Dlatego też, zalety wynikające z posiadania nawigacji wbudowanej w auto można mnożyć w nieskończoność. Przede wszystkim działać może na terenie całej Europy, a nawet poza jej granicami, jeśli tylko taką wersję wybierzemy, może łączyć się z internetem i także informować nas o korkach.

Aktualizacja nawigacji w autoryzowanym serwisie Seat

Jedną kwestią, o której trzeba pamiętać, mając nawigację w samochodzie, jest jej aktualizacja. Wciąż powstają nowe drogi, w ciągu roku sposób dotarcia do danego miejsca może się diametralnie zmienić. Dlatego bardzo istotne jest to, aby przynajmniej raz do roku dokonać aktualizacji nawigacji. Wybierz autoryzowany serwis Seat, który w ciagu kilku godzin wgra zupełni nowe mapy z aktualnymi drogami, objazdami, zakazami. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu, zawsze trafimy o czasie we wskazane miejsce.