W pełni wyposażony, gotowy do drogi

Modele Seata mają pakiety wyposażenia tak dostosowane, że aż chce się natychmiast ruszać w drogę. Nie chodzi tu tylko o specjalne pakiety typu: pakiet zimowy, czy pakiet praktyczny, ale o dodatki, które Seat umieszcza w swoich modelach. Jest w czym wybierać i to wybór dotyczy nie tylko aut objętych jesienną promocją.

Pakiety wyposażenia dla każdego

Seat oferuje pakiety wyposażenia odpowiednie dla każdego użytkownika. Wszyscy znajdą to, czego potrzebują: zarówno kierowcy, którzy chcą wyłącznie funkcjonalności, jak i ci, wymagający od auta większego komfortu. Wystarczy dowiedzieć się, jak szeroki wachlarz ofert został przygotowany, żeby zadowolić Klienta. W końcu Seat tworzy samochody idealnie dopasowane do użytkownika.

Wśród samochodów posiadających różne pakiety wyposażenia są: Seat Tarraco, Seat Ateca, Seat Arona, Seat Ibiza, Seat Leon, czy Seat Alhambra. W zależności od potrzeb można dobrać odpowiednie wyposażenie, skrojone na miarę, dostosowane do aktywności i oczekiwań: od centralnego zamka, przez system kontroli odstępu z funkcją awaryjnego hamowania, tempomat, asystenta pojazdu, elektrycznie sterowane szyby, światła LED, aż po podgrzewane fotele i lusterka, czujniki parkowania, czujniki deszczu, zmierzchu, oraz elektrycznie sterowane szyby. Każdy może samodzielnie skonfigurować własny pakiet wyposażenia.

Dla każdego, coś odpowiedniego

Każde auto można odpowiednio skonfigurować z dostępnymi pakietami. Zaczyna się od wersji podstawowej, jednak zawsze warto zapoznać się z dostępnymi dla danego modelu pakietami. Zwiększą nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo na drodze.Wśród najbardziej popularnych są pakiety: wspomagania jazdy Basic Assistant, Easy, Spring, Summer, Full LED, Comfort+, czy pakiet zimowy.

Pakiety wyposażenia– wybieraj i konfiguruj

Wymienione tutaj modele to jednak tylko przykłady. Odpowiednie pakiety wyposażenia są dostępne także dla Seata Ibizy, Seata Leona i innych modeli. Można samodzielnie skonfigurować swój pakiet lub poradzić się dealera. Z pewnością pomoże w wyborze.

Nie bez znaczenia panuje opinia, że z Seatem zawsze bezpiecznie.