Seat Toledo – sedan od hiszpańskiej marki

Ten model samochodu od marki Seat był produkowany w latach 1991-2009 oraz 2012-2018. Był pierwszym autem, które zostało w całości zaprojektowane i zrealizowane w ramach spółki Volkswagen AG. Zbudowano go na tej samej płycie podłogowej, co Volkswagena Golfa II, Jetta oraz Corrado. Za design samochodu odpowiedzialny był włoski stylista Giorgetto Giugiaro. W 1995 roku auto przeszło face lifting. W 2003 chiński producent samochodów Chery wykupił licencję na Toledo pierwszej generacji. 

Zastępca Toledo 

Podobał Ci się ten model samochodu marki Seat? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na samochód, jakim jest nowy Seat Leon. To nowoczesny i stylowy, kompaktowy samochód miejski, który zabierze Cię, gdziekolwiek będziesz chciał. 

Ten Seat posiada rozwiązania technologiczne, jakich mógłby mu pozazdrościć nie jeden samochód wyższej klasy. Posiada rozwinięty system bezpieczeństwa, dzięki któremu jazda nim to czysta przyjemność. 

4 style dopasowane do Twojej osobowości!

Seat proponuje osobom, które zdecydowały się na Leona 4 wersje modelu.

Style to stworzony dla trendsetterów, Seat z eleganckim wnętrzem. Obszyta skórą kierownica z pewnością przypadnie do gustu osobom, które zwracają uwagę na detale. 

Full LED będzie idealny dla osób, które lubią, gdy droga jest perfekcyjnie oświetlona – pełne przednie i tylne oświetle LED z pewnością to umożliwi. 

Xcellence to model dla maksymalistów, którzy lubią mieć w aucie wszystko, co najlepsze. Korzystaj z kamery tylnej, by widzieć wszystko, co znajduje się za Tobą. 

FR to z kolei wersja dla sportowych duchów, ze sportowym zawieszeniem oraz dedykowanymi zderzakami. 

Seat Leon – idealny samochód do miasta i nie tylko!

Jeśli podobał Ci się Seat Toledo i szukasz alternatywy w ramach tej marki, Seat Leon to samochód stworzony dla Ciebie. Wygodny, miejski i stylowy – takie właśnie powinno być auto! Dodatkowo, możesz nim zabrać rodzinę na wakacje, gdyż dzięki obszernemu bagażnikowi zmieścicie wszystko, co tylko będziecie chcieć.