Seat z doskonałą nawigacją

Czy miałeś kiedyś problem, by dostać się na miejsce z tradycyjną mapą lub nawigacją z telefonu? Nie jest to wcale takie proste, gdy trzeba uważać na drodze lub gdy nie mamy kogoś, kto pomoże w dotarciu do celu. Seat wychodzi naprzeciw kierowcom, którzy często muszą dojechać w nieznane im miejsca i wyposażył swoje samochody w technologie, dzięki którym okazuje się ono dziecinnie proste. 

Technologia Full Link w samochodach marki Seat 

Technologia Full Link służy do bezprzewodowego i bezpośredniego łączenia samochodu ze smartfonem. Korzysta z takich systemów jak Apple Car Play, Android Auto czy Mirror Link. Pozwala na korzystanie z aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych na dużym ekranie samochodowym. Dzięki temu będziesz mieć możliwość nie tylko korzystania z map znajdujących się w Twoim telefonie, ale również tych dostępnych w innych aplikacjach

Wirtualny kokpit w samochodach marki Seat

Niektóre z samochodów marki Seat posiadają wirtualny kokpit, dzięki któremu wszystkie najważniejsze informacje o trasie mogą znajdować się bezpośrednią przed oczami kierowcy. Umożliwia on również korzystanie z map, na które dzięki niemu można co chwilę zerkać. Jest to zdecydowanie jeden z bezpieczniejszych sposobów nawigowania, szczególnie, gdy nie mamy obok siebie osoby, która mogłaby nas w tym zadaniu wspomóc. 

Seat dba o osoby, które często podróżują! 

Wszystkie te udogodnienia Seat stworzył z myślą specjalnie o osobach, które często samotnie podróżują lub wyjeżdżają w delegacje. Ci kierowcy wiedzą, jak łatwo się zgubić i jak ciężkie bywa nawigowanie samemu sobie. Dlatego jesteśmy przekonani, że te osoby na pewno docenią nowoczesne rozwiązania technologiczne, jakie w ramach nawigowania wprowadziła hiszpańska marka Seat. Zadowolone z tych opcji powinny być też osoby biorące na wakacje rodzinę samochodem, która jak najszybciej chce być na miejscu i jest wrażliwa na wszelkie zboczenia z trasy. Dobra technologia to taka, która służy ludziom – systemy umożliwiające nawigację w autach marki Seat właśnie takie są.