SEAT ze sportowym zacięciem

Samochody hiszpańskiej marki od lat cieszą się uznaniem najbardziej wymagających kierowców szukających nieszablonowych rozwiązań. Wśród modeli proponowanych przez SEATA nie brakuje miejskich crossoverów, pojemnych minivanów oraz modeli o dynamicznym, sportowym charakterze. Jakie samochody z oferty marki SEAT sprostają wymaganiom fanów mocnych wrażeń? Sprawdź!

SEAT Leon – auto do zadań specjalnych

Zgrabny, ekonomiczny, zwrotny i wygodny hatchback ze sportowym zacięciem… Nic nie podsumuje lepiej Leona – jednego z najbardziej popularnych i cenionych członków rodziny SEAT. SEAT Leon chętnie wybierany jest przez młodych kierowców szukających samochodu, który będzie nie tylko doskonale się prowadził i generował niskie koszty, ale również świetnie prezentował się na drodze. Mimo swoich niewielkich rozmiarów Leon jest mocny i niezawodny w każdych warunkach. Przyjemność z jazdy potęguje panoramiczny dach, podświetlenia wnętrza, idealnie wyprofilowane fotele obite wysokiej jakości tkaniną lub skórą i technologia Full Link.

Ibiza – poskrom żywioł!

Z czym jednoznacznie kojarzy Ci się Ibiza? Wyspa będąca częścią rajskich Balearów nigdy nie zasypia. Piękno natury miesza się na niej z energią, życiem nocnym, rozrywką, luksusem. Charakter tłumnie odwiedzanej przez spragnionych wrażeń turystów wyspy doskonale oddaje SEAT Ibiza. Model produkowany jest od lat 80. Na przestrzeni ponad trzydziestu lat Ibiza nieustannie się zmieniała, aby dzisiaj zachwycać swoją dopracowaną formą. Ibiza piątej generacji jest wozem o sportowym profilu. Dzięki ulepszonym, mocnym silnikom benzynowym oraz napędzanych olejem Ibizy umożliwiają mocne przyspieszenie. SEAT Ibiza ceniony jest za lekkość prowadzenia, przestronne wnętrze, ciekawy wygląd, bezawaryjność i niskie koszty utrzymania.

Wymieniając walory modelu Ibiza, wspomnieć należy o jej odmianie w wersji sedan. SEAT Cordoba produkowany był w do 2009 roku. W historii motoryzacji zapisał się jako mocny, niezawodny samochód idealny dla fanów prędkości i komfortu.