Seatem ateca nad Sarbsko

Jezioro Sarbsko na Wybrzeżu Słowińskim znajduje się we wschodniej części Słowińskiego Parku Narodowego, zaledwie kilometr od Morza Bałtyckiego. Jest to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, gdy przemierza się Pomorze.

Atrakcje Jeziora Sarbsko

Chociaż Jezioro Sarbsko nie należy do najgłębszych, nie sposób ująć mu uroku. Jest ono piękne o każdej porze roku. Zapewnia też wiele atrakcji. Dzięki specjalnym ścieżkom, można objechać jezioro dookoła. Brzeg południowy jest niski, jednak północny stanowią wysokie wydmy (najwyższa ma ponad 20 metrów). Zalesiony teren sprzyja wypoczynkowi na łonie przyrody.

Jezioro sprzyja również wszystkim sportom wodnym. Szczególnie popularne są: windsurfing i kitesurfing. Znajdzie się też coś dla miłośników wędkarstwa. Warto jednak wiedzieć, że wędkowanie jest odpłatne.

Seat ateca świetny towarzysz podróży

Żeby swobodnie wyruszyć nad Jezioro Sarbsko i przy okazji zwiedzić Słowiński Park Narodowy warto mieć dobry samochód. Dynamiczny i perfekcyjny nowy seat ateca sprawdzi się na wszystkich drogach. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych ani dróg, których nie można przejechać. Napęd na cztery koła zapewni bezpieczeństwo i sprawi, że zrozumiesz czym jest prawdziwa wolność. Samochód nie będzie już tylko pojazdem, ale prawdziwym towarzyszem. Z seatem ateca możesz zostawić zmartwienia za sobą i jechać ku przygodzie. 

Rodzinny seat ateca

Każda wyprawa seatem będzie udana. Nowy seat ateca ma tyle miejsca, że cała rodzina będzie się w nim czuła komfortowo. Nawet, jeśli uprawiacie sporty wodne, dodatkowe akcesoria umożliwią umieszczenie potrzebnego sprzętu. To nie tylko pojemny bagażnik, ale dodatkowe schowki, uchwyty i siatki. Dzięki temu nie będzie problemu z wyborem co wziąć, a co trzeba zostawić.

Samochód zapewni również bezpieczeństwo, gdyż skrzynia DSG kontroluje odległość od innych aut, by uniknąć zderzenia. Najnowsza technologia, system rozpoznawania zmęczenia, wygodne fotele, czujniki parkowania i pełen komfort jazdy – to wszystko oferuje seat ateca. Podróż takim autem będzie prawdziwą przyjemnością.