Seatem do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku tak, jak każdy seat kusi właściciela do pierwszej wyprawy. Jednym z miejsc, do jakich warto pojechać jest Wdzydzki Park Krajobrazowy.

Atrakcje Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Wdzydzki Park Krajobrazowy położony jest w Borach Tucholskich, niemal cały obszar leży w dorzeczu rzeki Wdy. Znajdują się tu 53 jeziora, liczne oczka wodne, łąki, polany oraz przede wszystkim wspaniałe, potężne drzewa i rośliny będące w dużej mierze pod ochroną. Na jeziorach nie brakuje i wysp, które są miejscami lęgowymi dla rzadkich ptaków. Dlatego tak ważne jest zachowanie ciszy i nie płoszenie zwierząt.

Seatem po wiedzę

Wdzydzki Park Narodowy to miejsce idealne na rodzinną wycieczkę. Jeżeli tylko pogoda dopisze wystarczy wsiąść do ukochanego seata i ruszyć w podróż. Poza obcowaniem z przyrodą i licznymi ścieżkami edukacyjnymi: zarówno pieszymi jak i rowerowymi, park oferuje również szereg atrakcji organizowanych przez izbę edukacyjną. Znajduje się tu również niezwykle atrakcyjny pokój zagadek przyrodniczych, w którym trzeba wykonać specjalne misje. Gwarantuje to nie tylko zdobycie dużej wiedzy, ale przede wszystkim świetną rozrywkę dla całej rodziny.

Seat gotowy na wszystko

Seat jest samochodem, który doskonale nadaje się na takie wyprawy. Liczne kąpieliska sprzyjają pływaniu i uprawianiu sportów wodnych. W bagażniku seata jest zawsze sporo miejsca na wszystkie potrzebne rzeczy. Mało tego, można również zainstalować specjalne uchwyty, na których umocuje się każdy sprzęt.

Wdzydzki Park Krajobrazowy proponuje 8 ścieżek rowerowych i 6 pieszych, więc jeden dzień to z pewnością zbyt mało na tak fantastyczną wyprawę.

Powrót pełen emocji

Seat z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o podróży. Gorzej będzie z powrotem, gdy pełni emocji wsiądziemy do niego, by zakończyć podróż. Kto wie, czy dzięki oszczędnemu zużyciu paliwa i możliwościom samochodu (w końcu nie każde auto ma asystenta pojazdu tzw. Hill Hold Control, który ułatwia podjazd pod wzniesienie bez ryzyka stoczenia się) oraz najnowszą technologię, nie ruszymy w dalszą drogę, żądni kolejnych przygód i odkrywania przepięknych zakątków, jakich nie brakuje na Pomorzu. Seat daje wolność i radość z jazdy.