Sieć Dealerska SEATA nagrodzona

Marka SEAT od lat święci ogromne sukcesy w Polsce. Iberyjski producent samochodów zdobył swoją popularność w naszym kraju, dzięki takim modelom jak SEAT Ibiza, czy też SEAT Leon. Producent coraz śmielej wchodzi również w segment samochodów hybrydowych proponując model Terraco. Sukces marka zawdzięcza nie tylko swoim modelom samochodów, ale również świetną obsługą klienta. Potwierdzają to liczne nagrody, między innymi wyróżnienie dla autoryzowanych dealerów SEATA.

Wysoki standard obsługi

Takie wyróżnienie co roku przyznaje jeden z najpopularniejszych tygodników motoryzacyjnych w Polsce “Auto Świat”. Organizuje on, wspólnie z agencją Kantar, Wielki Test Salonów. W czasie badania sprawdzono blisko 400 salonów na terenie całego kraju, które należały do 22 różnych firm samochodowych. Zwycięzcą testu tygodnika zostały salony marki SEAT.

Sukces ten smakuje o tyle przyjemniej, że badanie było przeprowadzone bardzo skrupulatnie – dotyczyło doznać klienta od wejścia do salonu, aż po sprzedaż samochodu. Audytorzy sprawdzali jakość obsługi i poziom dbałości o klientów – w teście najlepiej wypadli sprzedawcy pracujący u autoryzowanych dealerów SEAT, co potwierdza wysokie standardy obowiązujące w firmie.

Autoryzowany dealer SEAT – już 22 salony w całej Polsce

Klienci, którzy chcą teraz skorzystać z oferty autoryzowanych dealerów SEAT mają teraz do tego nową możliwość. Właśnie powstał kolejny salon, Espanola Motors został otwarty w Kielcach przy ulicy 1 Maja 191. To już 22 dealer marki SEAT na terenie całego kraju.

Co potwierdzają otrzymane nagrody, każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością obsługi klienta od pierwszego kontaktu, aż po sprzedaż samochodu. Według audytu przeprowadzonego przez “Auto Świat” autoryzowane salony SEAT wyróżniają się również łatwością w umówieniu na jazdę próbną – to doskonała okazja do bliższego poznania modelu, który nas interesuje. Podczas takiej jazdy, pracownicy autoryzowanych dealerów SEATA bliżej przedstawią testowany samochód.