Sportowy design Seata

Nowy Seat Leon – przełamując konwenanse

Sportowa odsłona Leona Cupra jest skierowana do osób chcących więcej, wyzwolonych, żadnych wrażeń. Wersja sportowa Seata jest odpowiedzią na ich potrzeby. Wyjątkowy design oraz moc są dostosowane do najbardziej wymagających oczekiwań.

Konfigurator daje możliwość skrojenia auta na miarę swoich oczekiwań nadając mu tym samym bardzo indywidualny charakter. Seat oferuje jazdę próbną by osobiście poczuć jak wiele ma do zaoferowania Leon Cupra. Po takiej jeździe nic już nie będzie takie samo. Poza coraz bardziej usilnym dążeniem do posiadania sportowej wersji Leona.

Co warto wiedzieć o sportowych fotelach?

Sportowe fotele Cupry to osobny wątek, który warto omówić. Ich wyjątkowa konstrukcja daje moc na samym starcie. W pakiecie można wybrać kubełkowe fotele sportowe, które dodają skrzydeł. Seat Leon prezentuje się w całkiem nowej formie. Ale nie zawodzi.

Fotele sportowe są niezwykle wygodne i dostosowane do sylwetki. Doskonale sprawdzą się na dłuższych trasach, gdzie odpowiednia pozycja kręgosłupa jest niezwykle istotna. Można poczuć niezwykły komfort, który wprost przekład się na aspekt zdrowotny. Dla wzmocnienia komfortu fotele są podgrzewane. Długie podróży nabierają nowego wymiaru. Nie są już tak męczące dla kierowcy.

Seat wciąż zaskakuje. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Seat pokazuje po raz kolejny, że nie spoczywa na laurach. Cały czas się rozwija i poddaje nowoczesnym innowacjom. Przyjmuje przy tym pełna pokory postawę dla dotychczasowych osiągnięć i je docenia, zachowuje. To bardzo rozsądne podejście. Jeśli dane technologie są dobre, nie ma potrzeby ich odrzucać na siłę w myśl zasady, że trzeba szykować nowe. Seat udoskonala to, co już jest dobre. Poza tych wachlarz możliwości jest tak szeroki, że każdy potrafi wyjść z salonu Seata zadowolony.

Kobieta i mężczyzna. Starszy i młody. Ktoś, kto oczekuje auta miejskiego, a także i ktoś, kto potrzebuje samochód na wymagające, zróżnicowane drogi. Zdaje się, że Seat nie mówi ostatniego słowa i wciąż zaskakuje otocznie. Do tej pory, jak się okazuje z wielkim powodzeniem.