Sprawdź promocje na zakup nowego SEATA

Zakup nowego samochodu to ważny moment w życiu każdego człowieka. Najczęściej wiążę się to nie tylko z dużym dylematem dotyczącym modelu pojazdu, ale przede wszystkim ze sporym wydatkiem. Jak się jednak okazuje, wcale nie musi być on taki duży – żeby więcej pieniędzy pozostało w naszej kieszeni wystarczy skorzystać z promocji dostępnych w salonie marki SEAT. Na co mogą liczyć klienci poszukujący atrakcyjnych promocji?

Wyprzedaż rocznika 2019 w salonie SEAT?

W salonach marki SEAT na terenie całego kraju trwa obecnie wyprzedaż modeli z rocznika 2019. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocyjnej ceny, mogą uzyskać rabat aż do 12 tysięcy złotych. Dodatkowo, decydując się na korzystanie z pakietu promocyjnego Comfort + otrzymują korzyści, aż do 8000 złotych. To jeszcze nie koniec! Dostarczając w ramach rozliczenia swój stary samochód mogą liczyć na kolejne 3000 zł rabatu.

SEAT Tarraco – moc SUV-a w atrakcyjnym leasingu!

Tarraco to flagowy SUV marki SEAT. Ogromna moc, elegancki design i oszczędność dzięki hybrydowemu silnikowi sprawiają, że jest to propozycja dla wymagających – mają oni powody do zadowolenia, ponieważ za sprawą promocji w salonach SEAT nie muszą przepłacać przy zakupie Tarraco. Wystarczy skorzystać z atrakcyjnego leasingu, dzięki któremu przestronny SUV z pełnym pakietem asystentów jest dostępny od 999 zł netto miesięcznie.

Serwis w niższej cenie – bezpieczeństwo przede wszystkim

Właściciele salonów SEAT wiedzą, jak ważne jest dla użytkowników ich samochodów bezpieczeństwo. To właśnie z myślą o nich, obniżają ceny serwisów, dzięki którym stan techniczny samochodu zostanie utrzymany na wysokim poziomie. 

Promocje serwisowe obejmują między innymi wymianę opon i kół, wymianę rozrządu z pompą wody, wymiana tarcz i hamulców, czy też sprawdzenie klimatyzacji. Propozycje serwisów obejmują więc wszystkie aspekty poprawnie funkcjonującego samochodu, warto więc z nich korzystać w promocyjnych cenach w salonach SEAT na terenie całej Polski.