SUV-y podbijają rynek!

SUV jest coraz popularniejszym pojazdem i przychyla sobie coraz większą rzeszę kierowców. Co takiego jest w tych samochodach, iż cieszą się coraz większym uznaniem użytkowników? Zalet jak się okazuje jest całkiem sporo. SUV jawi się dla wieku jako samochód rodzinny.

Poczuć strefę komfortu w swoim samochodzie

Można tu chociaż przywołać model Seat Ateca, którego przestronne wnętrze idealnie znajdzie zastosowanie dla większej rodziny. Dzięki nowoczesnej technologii staje się samochodem bezpiecznym i dającym gwarancję ochrony w różnorodnych warunkach. Potrafi doskonale wyczuć warunki na drodze i odpowiedzieć na nie stylem jazdy. Taka opcja jest szczególnie istotna, jeśli podróżujemy z dziećmi i chcemy im zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Dodatkowa opcja asystenta parkowania pozwoli zawsze znaleźć dogodne miejsce parkingowe. Ręce wypełnione torbami zakupów nie są już przeszkodą w otworzeniu bagażnika. Wystarczy, że czujnik zarejestruje ruch i sam się otwiera, co pozwala na wygodne umieszczenie zakupów we wnętrzu bagażnika. Nowy Seat Ateca staje się odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy lubią komfort i wygodę.

SUV – luksus w podróży

Nowy Seat Arona występuje w niezwykle eleganckiej odsłonie. Konstrukcja pojazdu sprawia, że dumnie porusza się po drogach w każdych warunkach. Jest przestronnym autem, które zapewnia niezwykle komfortowe warunki podczas podroży. Niezwykłe możliwości jazdy sprawiają, że każdy znajdzie w Seacie coś dla siebie. Nowoczesna technologia jaką posiada Seat Arona sprawia, że jest to inteligentne auto, które doskonale współpracuje z kierowcą.

Pozwól sobie na spełnienie marzeń

Spełnienie marzeń może być bardzo blisko. Dogodne warunki sprzedaży jakie oferuje autoryzowany dealer Seata sprawiają, że nowoczesny i elegancki samochód może się znaleźć w Twoim garażu. SUV – y wyznaczają obecne trendy motoryzacji. Eleganckie, przestronne auta, które idealnie odpowiedzą na potrzeby rodzin z dziećmi. Wysoka klasa sprawia, że auto dopasuje standardy bezpieczeństwa do warunków na drodze. Światła LED zapewniają obszerne pole widoczności, co pozwala poruszać się o zmroku i mieć widoczność podczas jazdy.