Wyjątkowy pakiet Spring

Seat dba, żeby samochody tej marki były coraz to lepsze, lepiej wyposażone, odpowiednie dla każdego. Stąd różne pakiety wyposażenia, które można dobrać według potrzeb.

Pakiet Spring – powiew wiosny każdego dnia

Seat oferuje w części swoich modeli tzw. Pakiet Spring. Jest to dodatkowe wyposażenie auta, które staje się spersonalizowane, dostosowane do właściciela. Funkcje, które zawiera pakiet Spring są warte uwagi, gdyż nie tylko zwiększają komfort kierowcy, ale także bezpieczeństwo. Znajdziemy je między innymi w modelach Seat-a Arony, czy Seat-a  Ibizy.

Co takiego niezwykłego znajduje się w pakiecie Spring? Otóż funkcje, które się w nim znajdują z pewnością przypadną do gustu kierowcom.

Zalety pakietu Spring

Pakiet Spring to wiele udogodnień dla kierowców. Z oferowanymi funkcjami jazda stanie się przyjemnością, jakiej jeszcze dotąd nie było. 

Seat w pakiecie Spring dba o wygodę kierowcy i pasażerów za sprawą automatycznej klimatyzacji dwustrefowej Climatronic z funkcją AirCare, sterowanych elektrycznie tylnych szyb i dodatkowego podłokietnika z przodu. Nie brakuje tu dodatkowych funkcji wspomagających bezpieczeństwo, a mianowicie: czujnik deszczu, czujnik zmierzchu i automatyczne światła, w tym również automatyczna funkcja opóźnionego wyłączenia świateł. Do tego dochodzi pakiet Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania oraz ochrony pieszych. Kierowcę wspomaga także elektroniczny systemem stabilizacji toru jazdy. Nie można pominąć automatycznie ściemniającego się lusterka wstecznego, elektrycznego regulowania, podgrzewanych i składanych lusterek bocznych. Modyfikacja następuje również przy centralnym zamku, który ma zdalne sterowanie i dwa składane kluczyki.

Komfort i bezpieczeństwo

Seat oferuje do swoich modeli samochodów różne dodatkowe pakiety wyposażenia. Pakiet Spring jest jednym z najbardziej atrakcyjnych. Zapewnia zarówno komfort jazdy dla kierowcy i pasażerów, np. klimatyzacja, elektryczne szyby; jak i dodatkowe zabezpieczenia, np. pakiet Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania oraz czujniki deszczu i zmierzchu.

Wybór pakietów jest tak duży, że każdy kierowca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.