Dla Seat-a zima nie jest straszna

Liście opadają z drzew, jesień już w pełni. Tuż za progiem czeka już jednak zima. Wielu kierowców wręcz boi się, że gdy temperatura spadnie poniżej zera zaczną się kłopoty. Na szczęście Seat jest przygotowany także i na tę porę roku. Mimo zimna można nadal cieszyć się jazdą pełną emocji i przyjemności.

Zima pod znakiem Seat’a

Kiedy nadchodzi zima, a na drogach pojawia się lód, śnieg lub błoto pośniegowe wielu kierowców z niechęcią siada za kierownicą swoich samochodów. Są nawet tacy, którzy ograniczają wyjazdy do minimum albo przesiadają się na komunikację miejską. Tymczasem zima z Seat-em jest o wiele przyjemniejsza i wręcz kusi, by podziwiać ją zza szyb auta.

Odpowiednio wyposażony samochód z pewnością zachęci do wyjścia z domowych pieleszy.

Seat zrodzony z hiszpańskiej pasji i praktycznego rozumu wychodzi naprzeciw każdej porze roku. Bez wahania podejmuje wyzwanie mrozom i śniegom. Nieważne, czy to Seat Alhambra, Seat Arona, Seat Ateca, Seat Leon, czy nawet niewielki Seat Mii, każdego kierowcę czeka gorące przyjęcie. Już to sprawia, że na twarzy pojawi się uśmiech i to nawet przy siarczystym mrozie. Wystarczy tylko wsiąść do samochodu i na przekór pogodzie ruszyć w drogę.

Pakiet zimowy Seat-a

Skąd to gorące powitanie? Wprawdzie już sam wygląd Seat-a potrafi rozgrzać serca, jednak to byłoby nieco za mało. Tu potrzeba czegoś więcej i Seat to proponuje.

Takie powitanie jest bowiem zasługą pakietu zimowego Seata, który oferuje podgrzewane fotele, elektryczne i podgrzewane lusterka boczne, przycisk bezkluczykowego uruchamiania podgrzewane dysze spryskiwaczy oraz spryskiwacze reflektorów. Do tego dochodzi wspaniałe oświetlenie LED, by każda droga była doskonale oświetlona. W model Seat Ateca dodatkowo mamy jeszcze ogrzewanie postojowe.

Przy takich udogodnieniach nie trzeba lękać się zimy. Dopiero można nabrać ochoty na ekscytującą podróż i to nawet wówczas, gdy za oknami widać śnieg.

Serwis Seat-a gotowy na zimę

To jednak nie koniec udogodnień. Serwis Seat-a również jest przygotowany do zimy. W promocyjnej cenie można wymienić opony i koła, zrobić przegląd, sprawdzić i wymienić olej oraz rozrząd z pompą wody.

Z takim samochodem mroźne poranki nie są już straszne, a zimowa podróż staje się prawdziwą przygodą.