Wyposażenie dodatkowe auta – na co warto postawić?

Tempomat z ogranicznikiem prędkości, system wykrywania zmęczenia, pakiet dla palących, polegający na umieszczeniu popielniczek z przodu i z tyłu kabiny auta, elektrycznie otwierane okno dachowe, preinstalacja do montażu haka holowniczego, a także sam hak holowniczy – wszystko to i wiele więcej mieści się pod wspólnym mianownikiem wyposażenia dodatkowego samochodu.

Aktualna oferta i pełna lista tego typu rozwiązań to coś, z czym możemy się zapoznać, odwiedzając salon SEAT-a.

Salon SEAT-a i strona WWW – tu znajdziesz informacje

Salon SEAT zatrudnia kompetentnych pracowników, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji zarówno na temat wyposażenia podstawowego każdego z modeli aut, jak i wyposażenia opcjonalnego. Warto jednak pamiętać, że na temat wyposażenia dodatkowego można sporo dowiedzieć się również na stronie WWW producenta. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też dostępny w serwisie internetowym SEAT-a konfigurator, przy pomocy którego możemy „stworzyć” nasze auto marzeń oraz poznać jego cenę.

Salon SEAT + konfigurator online = pełnia wiedzy

Wykorzystując dostępny online konfigurator, zainteresowane osoby mogą wybrać preferowane wnętrze auta, jego silnik, stylistykę oraz właśnie wyposażenie, a także poznać ich koszt. Można postawić m.in. na takie udogodnienia, jak pakiet wspomagania jazdy, czujniki parkowania z tyłu, alarm wolumetryczny, elektrycznie sterowane szyby z tyłu, funkcja odbioru programów radiowych w formie cyfrowej, przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów czy też koło zapasowe.

SEAT salon: jeszcze więcej danych

Ale to jeszcze nie wszystko. Konfigurator pozwoli nam poznać również inne funkcjonalności samochodu, o których więcej dowiemy się, np. odwiedzając salon SEAT-a. Bardzo przydatny może okazać się np. pakiet zimowy, na który składają się m.in. podgrzewane przednie fotele, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne, regulacja wysokości foteli kierowcy i pasażera, a także podgrzewanie płynu w spryskiwaczach i kontrolka jego poziomu.