Seat Ateca – paleta silników diesla w SUV-e Seata

Dieslowskie silniki wysokoprężne podkreślają drapieżny charakter SUV-a. Nie mogło ich zatem zabraknąć w Atece, która reprezentuje ten model w ofercie Seata. Marka wyposaża swoje modele w niezwykle zaawansowane technologicznie silniki wysokoprężne TDI niemieckiego koncernu VW.

Diesel pod maską seat -owego SUV-a

Charakterystyczną cechą tych silników jest wysoka moc uzyskiwana przy niskim spalaniu oleju napędowego i niewielkiej emisji zanieczyszczeń do środowiska. Modele Seata Ateca wyposażono w silniki wysokoprężne nowej generacji TDI (Turbo Diesel Injection) CR (Common Rail):

  • 2.0 TDI CR o mocy150 KM wspomagany 6-biegową skrzynią biegów i wyposażony w system Start & Stop;
  • 2.0 TDI CR o mocy 150 KM wspomagany 7-biegową skrzynią automatyczną DSG, wyposażony w system Start & Stop,
  • 2.0 TDI CR o mocy 150 KM wspomagany 7-biegową skrzynią automatyczną i wyposażony w system Start & Stop oraz napęd na cztery koła 4Drive;
  • 2.0 TDI CR o mocy 190 KM wspomagany 7-biegową skrzynią automatyczną i system Start & Stop oraz napęd na cztery koła 4Drive

Komfort, bezpieczeństwo i sprawność – to właśnie nowy Seat Ateca

Dla nowego Seata Ateca zaopatrzonego w silnik wysokoprężny nie ma rzeczy niemożliwych. Ten nowatorsko wyposażony SUV świetnie radzi sobie w każdych warunkach atmosferycznych, długich trasach w zróżnicowanym wysokościowo terenie i w pokonywaniu nie zawsze utwardzonych powierzchni na drodze. Sylwetka Seata Ateca zachwyca dbałością o każdy zaprojektowany szczegół. Aby podkreślić wyszukany design oraz zwiększyć bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy samochód uzbrojono w 17 lub 18 calowe felgi i pełne światła LED. Wnętrze naszpikowane jest nowoczesną elektroniką, która ułatwia kierowcy dostęp do wszystkich informacji przydatnych w drodze.

Wybierz swoją wersję Seata Ateca.

Seat Ateca produkowany jest w czterech wariantach o zróżnicowanym wyposażeniu: Reference, Style, Xcellence i FR. Każdy z modeli ma swoją wersję podstawową, którą można dowolnie wyposażyć w dedykowane opcje dodatkowe https://www.seat.pl/samochody/suv-ateca/opis.html . Skonfigurowana w ten sposób, spersonalizowana wersja Twojego Seata Ateca będzie na pewno autem, którego potrzebujesz. Koniecznie zapoznaj się z promocjami salonów Seata https://www.seat.pl/ . Już dzisiaj możesz mieć nowego Seata Ateca w atrakcyjnej cenie.