Ochrona środowiska na pierwszym miejscu – SEAT dąży do doskonałości

Certyfikat ISO 14006 – niewielu producentów samochodów może pochwalić się czymś takim. Przyglądając się historii SEATA, można z dumą powiedzieć, że ten hiszpański producent jest jednym z pierwszych, który może pochwalić się potwierdzeniem dbałości o środowisko naturalne. Wspomniany certyfikat bowiem przyznaje się za dbałość o ekologię. Jak można się zatem spodziewać – SEAT nie ustępuje swoim kolegom i zapowiada modele elektryczne oraz hybrydowe, których zadaniem będzie eliminacja emisji spalin. 

SEAT dba o środowisko

Właściciele marki podkreślają, że uzyskanie certyfikatu jest dla nich ogromnym wyróżnieniem, ponieważ dzięki niemu wiedzą, że to, co robią, jest słuszne. Nic zatem dziwnego, że projektują kolejne modele, dzięki którym emisja spalin będzie ograniczona lub całkowicie wyeliminowana. Takie założenia SEAT bierze pod uwagę już na początku projektowania nowego modelu samochodu. 

Dlaczego norma ISO 14006 jest tak ważna dla SEATA?

Nie da się ukryć, że wspomniany certyfikat powinien być niezwykle ważny dla każdego producenta, który go otrzymuje. Potencjalny klient, wiedząc, że SEAT lub inna firma otrzymała taki dokument, zdaje sobie sprawę, że jej właściciele zrobili wszystko, aby już w momencie projektowania produktu uwzględnić ewentualne skutki dla środowiska i zapobiec tym, które powodują jego degradację. 

Warto mieć zatem na uwadze, że właściciele hiszpańskiej marki, wzięli sobie do serca zapisy wspomnianej normy, przez co na każdym etapie – od samego pomysłu, poprzez proces produkcji, aż do utylizacji samochodu, starają się, aby wszystko, co dzieje się z autem, było zgodne z ekologią. 

Pracowity czas SEATA – wszystko dla ekologii i zadowolenia klientów

SEAT, chcąc zadowolić swoich klientów, zaproponował im nowoczesne rozwiązania w postaci samochodów elektrycznych i hybrydowych. W najbliższych latach na rynku ma pojawić się sześć modeli, które będą w pełni ekologiczne. 

Hiszpańska marka, chcąc jak najlepiej sprostać zadaniu, ma zamiar zatrudnić do 300 inżynierów, których zadaniem będzie zadbanie o to, aby wyprodukowane samochody były w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Co więcej, jej właściciele chcą zadbać o to, aby wyprodukowane hybrydy lub samochody elektryczne spełniały oczekiwania cenowe każdego klienta.