Z Seat-em zawsze trafisz do celu

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie samochodu bez nawigacji. To ona prowadzi nas, gdy zmierzamy nieznaną sobie drogą do wyznaczonego celu. Byłoby dziwne, gdyby Seat nie pomyślał i o tym.

Navi System

Seat pomyślał również o tych, którzy mają duszę podróżników i śmiało ruszają na podbój Polski i Europy. Właśnie dlatego zaproponował wersje samochodów wyposażonych w specjalną nawigację typu Navi System. Jest to nawigacja satelitarna z wbudowanymi mapami Europy. Łatwo z niej korzystać dzięki 8 –calowemu kolorowemu ekranowi dotykowemu.

Nawigacja Seat-a nie tylko jest praktyczna, ale stanowi również element wnętrza auta.

Wystarczy uruchomić silnik i mapa wskaże położenie. Pozostaje ustawić cel podróży i… ruszać w drogę. Nawigacja ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę: wygląda naprawdę pięknie i stylowo, można nią sterować bez żadnego problemu. Duży wyświetlacz i komunikaty podawane przez 6 głośników sprawią, że cel stanie się o wiele bliższy. Seat zadbał także o wzmacniacz sygnału i możliwość aktualizacji map.

Aktualizacja nawigacji 

Wiadomo, że mapy w nawigacji wymagają aktualizacji. Budowane drogi sprawiają, że mapy szybko stają się nieaktualne. Seat pomyślał także o tym. Dla swoich użytkowników dedykował podstronę, na której można ściągnąć aktualizacji dowolnej mapy. Wystarczy wejść na stronę i sprawdzić wszystkie dostępne aktualizacje nawigacji satelitarnej Navi System, jakie są potrzebne do wybranego modelu samochodu.

Niezwykle ważne jest również to, że przy poszczególnych modelach jest instrukcja, w jaki sposób należy pobrać aktualizację map. Seat krok po kroku prowadzi użytkownika przez tajniki aktualizacji, pobranie nowych map do systemu i zaimportowanie ich do systemu nawigacji satelitarnej dowolnego modelu. Stanowi to wielkie ułatwienie.

Modele z nawigacją

Nawigację satelitarną Navi System można zakupić przy modelach Seat-a Alhambra, Seat-a Arona, Seata- Ateca, Seat-a Ibiza, Seat-a Leona, Seat-a Toledo i Seat-a Tarraco.

Czy warto zainwestować w dodatkowe multimedia? Z pewnością warto; szczególnie, gdy zamierza się w pełni wykorzystać potencjał samochodu i ruszyć w drogę, by poznać najpiękniejsze zakątki Polski i Europy.  Z Seat-em zaś wszystko jest możliwe!