Zakup nowego auta – na co zwrócić uwagę?

Zakup nowego auta to duże przeżycie, zarówno jeśli jest to pierwsze auto, jak i kolejne. Za każdym razem chcemy, żeby służyło nam w miarę bezproblemowo, było bezpieczne i funkcjonalne. Poza takimi parametrami jak silnik, spalanie, koszty serwisu czy utrzymania, ważne jest także wyposażenie auta.

SEAT – WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

SEAT jest marką cenioną z długoletnią tradycją kojarzoną z niezawodnością, czyli z czymś, na czym najbardziej nam zależy podczas jazdy samochodem. Każdy z proponowanych przez markę SEAT modeli można kupić w różnych opcjach wyposażenia. Począwszy od tapicerki (ze skóry naturalnej, ekologicznej czy z tkaniny), a skończywszy na doborze odpowiednich felg. W większości modeli SEAT-a, w zależności od wersji modelu, możemy spotkać się z klimatyzacją manualną albo automatyczną (dwu- albo trzystrefową). Niektóre modele, takie jak Alhambra, mają w każdej wersji tę drugą wersję klimatyzacji. Niezwykle przydatne czujniki parkowania to coś, co także znajduje się na wyposażeniu niektórych modeli SEAT-a (np. Alhambra, Tarraco, czy Ateca).

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ SALONY SEAT-A?

Salony SATA-a są bardzo dobrą opcją dla osób chcących kupić nowe auto, ponieważ fachowa obsługa pozwoli nam zapoznać się ze wszelkimi nowinkami technicznymi, które zastosowano w konkretnych modelach i wersjach SEAT-a. Salony SEAT-a oferują auta z wyposażeniem, które pomaga zachować bezpieczeństwo podczas jazdy (czołowe modele z takim wyposażeniem to Ateca czy Arona – mają system kontroli odstępu z funkcją awaryjnego hamowania albo lampki LED w lusterkach ostrzegające przed pojazdem, który znajduje się w martwym polu).

SALON SEAT – GWARANTOWANE ZADOWOLENIE

Nowinki techniczne, które poszczególne modele SEAT-a mają na swoim wyposażeniu, tj. system bezkluczykowego dostępu do auta i wygodny system uruchamiania KESSY, z pewnością ułatwią nam obsługę samochodu w różnych okolicznościach. Poza tym do wyposażenia SEAT-ów (wersji bogatszych) należą także czujniki deszczu i zmierzchu. Wybrany przez nas salon SEAT na pewno zaoferuje nam model auta w takiej wersji, która będzie nam odpowiadać cenowo i spełni wszystkie nasze oczekiwania.