Auto z marzeń, czyli konfiguracja SEAT-a

Wybór samej marki auta, potem modelu, a następnie jego wersji wydaje się być wystarczający do tego, żeby zostać właścicielem samochodu marzeń.

SEAT poszedł o krok dalej – umożliwił swoim klientom doprecyzowanie swoich wymagań dotyczących danego auta za pomocą konfiguratora umieszczonego na stronie SEAT-a.

SALON SEAT – ZAKUP AUTA

Zanim odwiedzimy salon SEAT, możemy na stronie skonfigurować auto, które najbardziej będzie nam odpowiadało pod wieloma względami. Jak to zrobić? Otóż proces jest bardzo prosty. Jeśli mamy już wybrany model dostępny w sprzedaży w salonie SEAT-a, to wybieramy jego wersję, następnie na samym dole wyświetli się nam pasek z informacją: SKONFIGURUJ. Potem rzecz wygląda jeszcze prościej. Cała zabawa zaczyna się od wyboru silnika, następnie możemy wybrać kolor lakieru, a w niektórych przypadkach kolor dachu, potem wybieramy rodzaj felg, a w następnej kolejności – tapicerkę (tkanina, skóra, ekoskóra). Następny krok to wybór wyposażenia, które najbardziej by nam odpowiadało (systemy wspomagające kierownicę, systemy bezpieczeństwa i zapewniające komfort jazdy). Możemy też wybrać multimedia, które chcemy mieć w aucie, nadwozie, koła oraz zawieszenie. Konfiguracja dotyczy też w kolejnych etapach: foteli, elementów ozdobnych wnętrza i funkcjonalnych. SEAT pozostawia nam też do wyboru rodzaj gwarancji oraz pakiet serwisowy. Po zakończonej konfiguracji pojawi się cena, jaką będziemy musieli zapłacić za taką wersję danego modelu i polecenie: ZNAJDŹ DEALERA. Nie pozostaje nam nic innego, jak uczynić ostatni krok i wybrać odpowiedni salon SEAT.

SALONY SEAT-A – WSZYSTKO POD KLIENTA

Salony SEAT-a są doskonale przygotowane do tego, żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Temu właśnie ma służyć opcja konfiguracji, czyli „zbudowania” swojego samochodu marzeń. Sam proces jest bardzo klarowny i jak po sznurku będzie prowadził zainteresowanego kupnem samochodu. W salonach SEAT-a dostarczenie wybranego przez nas auta nie trwa za długo – o terminie odbioru i wszelkich formalnościach poinformuje nas odpowiednio przeszkolony pracownik.