Autoryzowany dealer seata – sieć otwarta na ludzi!

Chociaż sieć dealerska może wydawać się bezduszną organizacją, która skupiona jest tylko na zyskach oraz wyciąganiu kasy od każdego klienta, to

Wielki Test Salonów 2019: autoryzowany dealer – SEAT w Polsce wygrywa.

Polska sieć autoryzowanych punktów sprzedaży markowych samochodów jest wielokrotnie badana przez różnego rodzaju inicjatywy społeczne, m.in. Wielki Test Salonów tworzonych przez portal Auto Świat. W Polsce zdecydowanym liderem jest SEAT. Punkty dealerskie zostały skrupulatnie ocenione w kategoriach od kontaktu z klientem do zakupu przez niego auta. Każdy autoryzowany dealer seata jest skupiony na kliencie oraz jego potrzebach, dzięki czemu tworzą najlepszą sieć salonów dealerskich na polskim rynku motoryzacyjnym.

SEAT w Polsce to konkurencja międzynarodowa.

Polscy dealerzy SEATa są wielokrotnie nagradzani również na arenie międzynarodowej, chociażby we wewnętrznych rankingach Top SEAT People. Każdego roku polscy przedstawiciele zdobywają miejsca na podium w finałach konkursu, pokazując wysoki poziom doradztwa w handlu oraz autoryzowanych serwisach, a także wyróżniają się na tle innych krajów. Dbają, aby wizyta w ich punktach sprzedaży była dla klientów przyjemnością oraz oddawała charakter słonecznej Barcelony.

Autoryzowany dealer SEAT i jego standardy.

Sieć SEAT-a jest najlepiej rozwijającą się marką w kraju i w Europie. Wystandaryzowany Unikalny Model Sprzedaży, nastawiony na podążanie za indywidualnymi oczekiwaniami klienta w procesie doradzania podczas sprzedaży, a także powiększanie listy autoryzowanych punktów w kraju, zapewniają dynamiczny rozwój, a przede wszystkim – coraz większy wybór oraz przywiązanie do hiszpańskiego producenta. Samochody SEAT to połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych z unikalnym designem, a także dbałością o każdego klienta. Indywidualne podejście to kwintesencja wysokich wyników sprzedaży, jakie dostarczane są przez polską sieć dealerów.