Navi System – Plus – prosto do celu

W samochodach SEAT pomocą w bezpiecznym dotarciu do celu podróży służy kierowcom i ich pasażerom Navi System – Plus. Co daje ten system nawigacji?

Navi System – Plus ułatwia podróż i sprawia, że nie musisz tracić czasu na samodzielne szukanie drogi. Z Navi System – Plus na pewno nie zabłądzisz! Nowoczesny system nawigacyjny mają na wyposażeniu między innymi SEAT Tarraco oraz crossover SEAT Ateca.

GPS – co to jest?

Co to jest nawigacja satelitarna? To rodzaj radionawigacji wykorzystujący fale radiowe nadawane ze sztucznych satelitów w celu określania położenia punktów i poruszających się odbiorników – czytamy w Wikipedii. Tyle suche fakty. A praktyka? Nawigacja satelitarna to rozwiązanie, które sprawia, że podróżowanie staje się przyjemne i komfortowe.

Bądź na bieżąco

Gdziekolwiek jesteś, z Navi System – Plus możesz na bieżąco aktualizować mapy. Nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. W autach SEAT Tarraco czy crossover SEAT Ateca możesz czuć się całkowicie bezpiecznie! Rozpoczynając podróż upewnij się, że posiadasz najnowszą aktualizację map systemu nawigacji i ruszaj w drogę bez niepotrzebnego stresu. Jeśli jednak o tym zapomnisz – nic nie szkodzi. Aktualizacji możesz dokonać gdziekolwiek jesteś.

Eksploruj nowe ścieżki! 

Nowa droga? Nie znana wcześniej trasa? Każdy, kto choć trochę podróżował własnym samochodem wie, jakim zaskoczeniem może okazać się na przykład nowo wytyczona droga ekspresowa. Mając system nawigacji satelitarnej Navi System – Plus  SEAT Ateca albo SEAT Tarraco nie musisz obawiać się tego rodzaju nieprzyjemnych niespodzianek.  

Wygoda i bezpieczeństwo

Duży, czytelny wyświetlacz nawigacji satelitarnej pozwala na bieżąco śledzić trasę, jazda staje się samą przyjemnością. Używanie Navi System – Plus zdecydowanie skraca czas podróży, dzięki czemu szybciej dotrzemy do celu. Pozwala też całkowicie skupić się na prowadzeniu pojazdu. Setki tysięcy kierowców wybrało Navi System – Plus. Dołącz do nich. Wygoda, bezpieczeństwo i komfort podróżowania gwarantowane! Z systemu nawigacji satelitarnej Navi System – Plus możesz korzystać między innymi w modelach SEAT Ateca albo SEAT Tarraco.