Czy opłaca się brać auto w leasing w autoryzowanym salonie?

Leasing stał się bardzo popularną alternatywą dla wzięcia kredytu na zakup samochodu. Czym właściwie jest leasing? To taka krzyżówka kredytu i dzierżawy.

Podczas trwania leasingu auto nie należy do danej osoby, ale po wygaśnięciu umowy leasingowej auto można kupić na korzystnych warunkach. Często dużo wątpliwości wzbudza też fakt, czy leasing dotyczy tylko firm, czy mogą z niego korzystać także osoby prywatne. Otóż autoryzowany salon oferuje wzięcie auta w leasing także osobom prywatnym.

AUTORYZOWANY SALON SEAT I OFERTA LEASINGOWA

Autoryzowany salon SEAT cieszy się dużą popularnością wśród osób, które zastanawiają się nad tym, czy wziąć auto w leasing. Dzieje się tak dlatego, że samochody tej marki cieszą się dobrą sławą, poza tym fachowcy z autoryzowanego salonu SEAT-a przestawią nam dokładne warunki leasingu. Na stronie SEAT-a, za pomocą specjalnego kalkulatora, można samemu obliczyć, czy bardziej opłaca się nam wziąć samochód na kredyt czy w leasing.

AUTORYZOWANY DEALER SEAT – KORZYŚCI

Kolejną niewątpliwą zaletą, która powinna skłonić nas do odwiedzenia autoryzowanego dealera SEAT-a jest to, że możemy wybierać wśród różnych modeli tej marki przystosowanych do różnych potrzeb. Warunki leasingu są jasne i nie kryją w sobie żadnych niespodzianek. Poza tym klienci, którzy decydują się na leasing auta u autoryzowanego dealera, mogą liczyć w jego ramach na dodatkowe usługi.

DODATKOWE USŁUGI, CZYLI OFERTA AUTORYZOWANEGO DEALERA

Firmy, za pośrednictwem których autoryzowany dealer udziela leasingu na dany samochód, mają ze sprzedawcami zawarte umowy na dogodnych warunkach. Dzięki nim możliwy jest tańszy zakup auta w ramach leasingu w stosunku do tego, gdy wzięlibyśmy na nie kredyt. Dlatego warto sprawdzić u autoryzowanego dealera SEAT-a, jak korzystana dla nas byłaby taka operacja. Poza tym, mając auto w leasingu, często można korzystać ze specjalnych (niższych) ofert ubezpieczycieli. Bywa, że mowa leasingowa obejmuje również tańsze serwisowanie pojazdu.