Nowy Seat Tarraco – idealny dla rozwojowych rodzin

Nowy Seat Tarraco jest trzecim SUV-em w rodzinie Seata, ale zdecydowanie największym. To świetny samochód dla rodziny, ponieważ posiada 7 miejsc, które można dowolnie modyfikować, poprzez przesuwanie czy rozkładanie. Jego prezencja świadczy o bezpieczeństwie i sile, ale czy tak jest faktycznie?

Seat Tarraco – samochód do zadań specjalnych

Jest masywny i – jak przystało na SUV-a – robi wielkie wrażenie. Podobnie, jak w przypadku poprzednich modeli, producenci przekonują, że ma on być połączeniem wyjątkowego designu z funkcjonalnością, sportowego charakteru z komfortem i elegancją, oraz jakości i technologii ze swego rodzaju prostotą, niezbędną podczas codziennej jazdy. I w istocie, nowy Seat Tarraco, z całym pakietem asystentów dbających o wygodę i bezpieczeństwo jazdy, z licznymi schowkami oraz stylowym podświetleniem led zrobi wrażenie zarówno na tych, którzy cenią sobie nowoczesność i styl, jak i tych, którzy potrzebują dobrego, funkcjonalnego rodzinnego samochodu.

Czego można oczekiwać od nowego Seata Tarraco?

Wszystkiego, co dobre! Seat Tarraco to idealny samochód zarówno do jazdy po mieście, jak i na dalsze wypady, także po górskich terenach. Wyjątkowo przytulne, a zarazem bardzo przestronne wnętrze będzie komfortowe dla kierowcy i pasażerów. Uwagę zwróci brak klasycznych zegarów, które zostały zastąpione 10-calowym ekranem, do cyfrowej obsługi kokpitu oraz drugim, 8-calowym, dotykowym i sterowany za pomocą gestów, do obsługi multimediów.

Co ciekawe – do wyboru są trzy rodzaje silnika – dwa benzynowe, o pojemności 1,5 i 2.0, oraz silnik diesla 2.0. Nie wyklucza się, że w kolejnych latach producent zaproponuje także wersję hybrydową.

Czy warto kupić nowego Seata Tarraco?

Tak, nie tylko dla rodziny. Samochód jest pojemny, mocny, wyjątkowo funkcjonalny i po prostu wygodny, a do tego przyciąga uwagę elegancją i stylem. Seat Tarraco to doskonałe auto na dłuższe podróże, ale i po mieście sprawdzi się jako dynamiczny i komfort SUV.